Futbol Konusu

• Yarın Diyarbakır Stadyumunda 30-40 bin kişi bekleniyor hadi hayırlısı.

Baktım baktım bulamadım kimin maçı var

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

Yarın Diyarbakır Stadyumunda 30-40 bin kişi bekleniyor hadi hayırlısı.

İnşaallah hayırlısı diyelim

Biletlerin 1 TL olması adeta izdihama davet gibi.

33 bin kapasiteli stada 30-40 bin kisi de gelir,100 bin kişi de gelir, biletlerin nereden temin edildiği, satıldığı önemli..Stadda ise bilet satışları,dışarda kalabalık,içerde karmaşa ve en ufak bir kıvılcımda da kaos çıkabilir.

Baktım baktım bulamadım kimin maçı var

IMG_20220424_021108.jpg

• İnşaallah hayırlısı diyelim

Biletlerin 1 TL olması adeta izdihama davet gibi.

33 bin kapasiteli stada 30-40 bin kisi de gelir,100 bin kişi de gelir, biletlerin nereden temin edildiği, satıldığı önemli..Stadda ise bilet satışları,dışarda kalabalık,içerde karmaşa ve en ufak bir kıvılcımda da kaos çıkabilir.

Dayi soylediklerinde haklılık payı var ama yıllardır böyle yapılıyor son haftalar biletler sembolik fiyata satılıyor.100 TL olsa bile hemen hemen aynı taraftar sayısına ulaşılır bence.

:I

• TFF, Spor Toto 1. Lig'de 35. haftadaki tüm maçların 1 Mayıs Pazar günü saat 16.00'da başlayacağını açıkladı.

• Süper ligde düşen de şampiyonda belli olursa haftaya aynı saatte oynama yapmazlar bence

• Tatangalar TFF 1.Lig'de

pasted-from-clipboard.png

• Resmi Gönderi

NEREDEN,NEREYE?

Bu nasıl bir çöküş bir kac senede?

Akhisarspor, 3 yıl içinde 3. kez küme düşmeye yaklaştı

Avrupa'da mücadele ettiği sezonda 2019 yılında Süper Lig'den başladığı düşüşü durduramayıp geçen sene 1'inci Lig'e mendil sallayan Akhisar, Pazarspor beraberliğiyle 14 yıl sonra 3'üncü Lig'e gerilemenin eşiğine kadar geldi.

Bitime 1 maçı kalan 31 puandaki Akigo, düşme hattında kendisinden 1 maç daha fazla oynayacak 33 puanlı Pazarspor'un 2 puan gerisinde kaldı.

Akhisar, bu hafta Amed Sportif'i yenemezse son hafta Pazarspor'un alacağı sonucu beklemeden küme düşecek. Akigo, Pazar'ın şampiyonluğu haftalar önce garantileyen Pendikspor'u yenmesi durumunda da Amed maçını kazansa bile düşecek. Akhisarspor'un tek umudu Amed'i yenip ikili averajının iyi olduğu Pazarspor'un son 2 maçında yenilmesi veya yalnız 1 puan çıkarması olacak.

• Resmi Gönderi

images (1).jpeg

Portekiz Cumhurbaşkanı ,Ali Koç ve Jorge Jesus aynı karede ..

Yani FB başkanı Jesus ile anlaşmış,Jesus FB nin yeni hocası demektir.

Hayırlı olsun spor camiasına.

Jesus ve yardımcıları kaba taslak 10 milyon Euro ya patlıyor bize.

150-160 milyon TL CİK

(pek hesap bilmem ama)

• İngiltere buna paraşüt yardımıyla çözüm bulmuş.Ornegin premier leaugeden düşen takıma ligdeki tüm takımlar paraşüt yardımı yapmak zorunda.Boylece adamlar seneye alt ligde sağlam kadro kuruyor.Turkiye de şampiyon olan takımdan daha fazla kazanıyor İngiltere'de küme düşen takım.

:I

• Resmi Gönderi

İngiltere buna paraşüt yardımıyla çözüm bulmuş.Ornegin premier leaugeden düşen takıma ligdeki tüm takımlar paraşüt yardımı yapmak zorunda.Boylece adamlar seneye alt ligde sağlam kadro kuruyor.Turkiye de şampiyon olan takımdan daha fazla kazanıyor İngiltere'de küme düşen takım.

Bizde mi olacak öyle bir şey?Şu keşmekeş ortama bak abim.

Federasyon takla, kulüpler borçtan takla,hakemler takla.

Bizde herşey dahil, maliyetine satışlar abim :)

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Resmi Gönderi

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Yazan olmadı ben yazayım bir yorum.

Video hoş olmuş ..Cem Dizdar'ın da dediği gibi Özkan hocaya bir kasket yakışır dı.

Trabzonspor bu sene hakettiği yerde bitiriyor.İnsaallah Avrupa maçlarında da başarıları devam eder.

Tüm Trabzonspor camiasını kutlarız.

:alkıs::alkıs:

NOT düşelim..

Futbolda dibe vuran milli takım ve kulüplerimizin aksine , Bireysel branş sporcularımız ile ,Voleybol, basketbol ile yüzümüz gülmeye devam ediyor.

Darısı futbolun başına diyelim.

• Trabzonspor taraftarları Erzurum’a uçak biletlerini tükettiği için Kocaelispor Pazar günü oynayacağı Erzurumspor maçı için Erzincan havaalanına inecek oradan Erzurum’a geçecek