Futbol Konusu

• MLS’in zaman geçirmeyi önlemek için çıkarmayı planladığı kural

Bir oyuncu 15 saniyeden fazla yerde kalırsa, sağlık görevlileri oyuncuyu oyun alanı dışarısına çıkaracak. Dışarı çıkan oyuncu en az3 dakika saha dışında kalacak

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

MLS’in zaman geçirmeyi önlemek için çıkarmayı planladığı kural

Bir oyuncu 15 saniyeden fazla yerde kalırsa, sağlık görevlileri oyuncuyu oyun alanı dışarısına çıkaracak. Dışarı çıkan oyuncu en az3 dakika saha dışında kalacak

3 dakika değil,10-15-20-25-30 vsvs

Böyle ahlaksız sporcular yüzünden futboldan soğuduk adeta .

• Oynana müsabakalar sonucu güncel UEFA Ülke Puanı Sıralaması

Ülke Puanı Sıralaması.png

• TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi: Eğer Fenerbahçe 5 yıldızlı forma ile sahaya çıkarsa, burada benim şahsi bir tavrım olamaz. Talimat ve yönetmelikler neyi gerektiriyorsa uygularız

• Dünya genelinde birçok takıma sahip olan City Football Group, BB Erzurumspor'u almak istiyor.

• Yabancı hakeme bakış açınızı detaylı anlatabilir misiniz?

Mehmet Büyükekşi: "Erasmus türü, UEFA üyesi ülkelerle hakem değişimi planlıyoruz. Elit hakemlerimizin başka bir ülkede, karşılıklılık ilkesiyle, onların hakemlerinin de bizde maç yönetmesi konusunda kararımızı aldık."

• Resmi Gönderi

Mesut Özil ve Fenerbahçe nin yolları ayrıldı.Daha doğrusu Mesut Özil ile Ali Koç'un yolları ayrıldı.

Burada kulüp adını anmak saçmalık olur.Kisisel çekişme ve ego başkanın gözünü kör etmiş. Nerede kulüp menfaati?

Daha ilk basın toplantısında sözde büyük hoca "Mesut Özil için verilen kadro dışı kararı aynen devam edecek" diyerek adeta "Ben karar veremem,başkan ne derse o olur,para önemli"demiştir.

Eee nasıl oldu hoca? Sen demedin mi tüm kadroyu görmek istiyorum diye? Sen 42 kişiyi kampa aldın,peki neden toplantıda bir başka isim için iki kelam etmedin?

"bu adam bana yaramaz,Kadro dışı kararı geçerli "demedin?

Mesut Özil kadar başınıza taş düşsün.Bir Fenerbahçe'li olarak böyle egosu uzayda gezen insanlardan tiksindim artık.

Takım ister elensin,ister şampiyon olsun bu hoca bu başkan varken benim için bir şey ifade etmiyor.

Bakmam bile , aklıma da gelmez

Sen nasıl bir hocaysan, Mesut'ta öyle bir oyuncu.

Kariyer mı? Senin kadar,senden de fazladır.

Sen kabuğundan çıkmadan takım aldın çalıştırdın.Bu adam her yerde oynadı ve oynarda.

Eğer yurt dışına gitmezde (Başakşehir ile prensipte anlaştığı söyleniyor)içerden başka kulüp ile anlaşırsa bu,

"BEN SİZE DÜNYA'NIN KAC BUCAK OLDUĞUNU GÖSTERECEĞİM"anlamına gelir ve yandınız demektir.

Daha bu iyi gününüz, Mesut döktürür, sizde az sağa sola yalpa yaparsanız bu seyirci ikinizi de yer hemde çiğ çiğ..

• Whisper abi ne yazdın öyle yav sana hayranım gerçekten :)

• UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Konferans Ligi Heyecanı Bugün Başlıyor. Temsilcimiz olan takımlar için haftaya mesai başlıyor demektir bu .

1 tane ödüllü toplam 3 tane anketimiz olacaktır elbet haftaya oynanacak maçlar için B)

• Resmi Gönderi

IMG_20220713_173516.jpg

Mesut,her asist ve her golde elini malum hareketle kaldırır ve sevinir..

O el her havaya kalktığında birileri yerin dibine girer,girecek

• Temsilcimiz Fenerbahçe Çarşamba Günü Şampiyonlar Ligi Arenasına Çıkıyor (Karabağ Salı Günü) UEFA Şampiyonlar Ligi Fikstür .png

Temsilcilerimiz Başakşehir ve Konyaspor Perşembe Günü Çıkacak

UEFA Konferans Ligi Fikstür.png

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen mustafa28 ().

• Güncel UEFA Ülke Puanı Sıralaması

Ülke Puanı Sıralaması.png

• Dayi İsmail Kartal gelirken boyle hoca mi olur takimi bu mu duzeltecek gibisinden saygisizlik yapmis.Ayrica oyun olarak kafasinda bitirmis futbolu kalsaydi takima zarar verirdi.Gonderilmesi dogru karar bence.

Mesut bitmiş kafasinda topu bitirmiş sorumluluk alayim da takımı kurtarayım hiç oralarda değil.Geleyim fenerde 2 3 sene maaşimi alayim sonra mvkili falan olurum bunları düşünmüştür ilk geldiğinde.Dolayısıyla periera nın yaptıgı tek doğru iş mesutu yedek bırakmak.Fb bu yönetimden kurtulmadıkça başari gelmez önce temizlik yönetimden başlayacak.

:I

• Resmi Gönderi

Dayi İsmail Kartal gelirken boyle hoca mi olur takimi bu mu duzeltecek gibisinden saygisizlik yapmis.Ayrica oyun olarak kafasinda bitirmis futbolu kalsaydi takima zarar verirdi.Gonderilmesi dogru karar bence.

Vallah adamı rezil eden adeta mobbing uygulayan adı batasıca hocaya bile bir şey demeyen adam(ki ben şahsen kafa göz o hocaya dalardim) neden İsmail kartal'a desin?

Gelirken demisse bu lafı İsmail kartal niye takımda tuttu,niye oynattı?

Madem takımın başına geçince kadro dışı olsaydı bu yazdığını anlardım.

Nasıl büyük hoca jesusmesus dedi "yönetimin aldığı kadro dışı kararı devam edecek, uygulanacak "diye..Kartal da deseydi veya yapsaydı.

Mesut hak etmediği muamele ile karşılaştı bu zamana kadar.

Daha önce de böyle olaylar oldu eğer senin dediğin gibiyse şöyle olmalıydı yada olurdu.

Kartal gider di ortalık yeni hocaya kalırdı, yönetim de "İsmail gitti bu iş bitt, kulüp menfaati önemli"denirdi

Niye bitmedi acep?

Kimseye inanmam bu konuda,sadece ve sadece Ali Koç'un kişisel çekişmesi.. Kulüp menfaati düşünülmeden alınmış bir karar ve devam ediyor..Neden devam ediyor?

Yanlış veya yanlı düşünmem bu konuda..Sen daha imza attirmadan yeni hocayı ayarlamissin ,ilk basın toplantısında bu lafı pat diye söyledi..

Yahu bir gazeteci de" sayın tırı viri büyük jesus bu kararı nasıl ve neye göre aldınız"diye sormadı..

Jesus takımı UEFA şampiyonu da yapsa gözümde sıfır..Buradan gitmeden de takım aklıma gelmez.

Kazanmış, kaybetmiş bana ne.Egolari gökyüzünde dolaşanlar düşünsün.

Ben hak peşinde olurum her zaman.Hak verilmelidir,ama öyle ama böyle..

Koşmuyor dediler koştu.

Güçsüz dediler güçlendi.

87 de oyuna alındı,her maç gol atsa da,asist yapsada oyundan alındı.

45 dakika,bir saat ısındı gayet profesyonel ama oyuna alınmadı.

Hep yanlış yerde oynatıldı ama yanlış.denmez ona bilerek orada oynatıldı.

Eğer sakatlanmasın bu adam tek başına takımdır ve hangi takım olursa olsun alır götürür, sürükler takımı.

Yaşar görüşürüz,bakacağız,neymiş de ne olmuş,neler olacak..

Ben böyle düşünüyorum abim.