Futbol Konusu

• Trabzonspor onu yedek forvet olarak düşünüyor

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Torino, Emirhan İlkhan’ı kadrosuna katmaya hazırlanıyor. İtalyan ekibi pazartesi günü 18 yaşındaki oyuncunun serbest kalma bedeli 4,5 milyon Euro’yu Beşiktaş’a ödeyerek transferi tamamlamayı planlıyor.

• İngiltere Premier Lig şampiyonu Manchester City ile Federasyon Kupası'nı kazanan Liverpool, tarihin 100. Community Shield maçında kupayı müzesine götürebilmek için Leicester şehrindeki King Power Stadı'nda mücadele edecek.

Mücadelenin başlama vuruşu, TSİ 19.00'da yapılacak. Karşılaşma cumartesi akşamı Tivibu Spor 3 kanalından naklen yayımlanacak.

• 2022 Turkcell Süper Kupa Şampiyonu Trabzonspor

Trabzonspor 4-0 DG Sivasspor

• Bu skor ile Süper Kupa tarihinin bir maçı en farklı kazanan takım Trabzonspor

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen mustafa28 ().

• Maçın en değerli oyuncusu Cornelius oldu

• Beşiktaş'tan ayrılan Domagoj Vida, AEK ile sözleşme imzaladı.

Domagoj Vida, AEK'da imza parasıyla birlikte 2 yıl için toplam 3,2 milyon euro alacak.

• Resmi Gönderi

Hayatımda duyduğum en saçma kurallardan biri kesinlikle stada bozuk para ile girme yasağı la adam içerden bir şey alda gene bozuk para indiriyor cebine e sen bunları girişte niye toplattın o zaman ?

dostlar çarşı pazarda görsün diyoruz biz buna :)

• Resmi Gönderi

Ben de diyordum Stad girişinde o kadar arama yaptık da neden içeriye bu adamlar girince çakmak, bozuk para atıyorlar.

• Emirhan İlkhan haberleri doğru sanırım, yönetim kendi fişini çekti benim gözümde

Tothenamadı

• Emirhan İlkhan haberleri doğru sanırım, yönetim kendi fişini çekti benim gözümde

4.5 milyon Euro serbest kalma bedeli Torino vermeyi kabul etmiş. İmza an meselesi oyuncuda gitmek istiyor yapacak bişey yok.

• Fenerbahçe'de teklif alan ve gönderilmesi düşünen tam 13 oyuncu belli oldu.

İşte iç transferdeki son durum:

1- Novak'tan ayrılması istendi. 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Çek futbolcu, alacaklarının bir kısmını bırakabilir.

2- Meyer anlaşması feshedilecek.

3- Caulker'in anlaşması feshedilecek.

4- Lemos'un anlaşması feshedilecek.

5- Attila Szalai ile Wolfsburg başta olmak üzere ilgilenen ciddi kulüpler var. Fenerbahçe, oyuncuyu 13 milyon Euro'nun altında bir rakama satmayacak.

6- Zajc için resmi teklifler var. Sarı-lacivertliler, 6- 7 milyon Euro civarında bir rakama deneyimli futbolcuyu elden çıkaracak.

7- Pelkas ayrılmak istediğini kulübe iletti. Jorge Jesus'un da takımda düşünmedigi Yunan futbolcu için belirlenen bonservis 4 milyon Euro.

8- Flamengo'dan Rossi'ye ilgi var... Fakat Brezilya kulübü 10 milyon Euro'nun altında bir bonservis teklif etti. F.Bahçe'nin hedefi Rossi'den 12-13 milyon Euro kazanmak.

9- Muhammed Gümüşkaya ile başta Umraniyespor ve Ankaragücü olmak üzere birçok Süper Lig takımı ilgileniyor. Ayrıca Westerlo da devrede. Kiralık gönderilebilir.

10- Berisha'ya Bundesliga'dan teklifler var. Oyuncu yakın zamanda ayrılabilir.

11- Samatta ile ilgilenen kulüpler var fakat oyuncunun yüksek maaşı nedeniyle orta yol bulunamıyor. Samatta, Fenerbahçe'de kazandığı 2.2 milyon Euro'luk maaşı istiyor.

12- Valencia'ya 2 milyon Euro civarında MLS'ten teklifler var. F.Bahçe tecrübeli oyuncusunu 4 milyon Euro'dan aşağı bir rakama bırakmayacak. Jesus için Valencia önemli bir rol taşıyor.

13- Yeni transfer Thiago Çukur gelişmesi ve tecrübe kazanması için kiralık gönderilecek.