Futbol Konusu

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• İnşaallah Galatasaray kazanırda dün yaşanan karagümrük beraberliğine tekrar üzülmem

Tothenamadı

• Kadir Has’ta Kar Yağışı (Video Liste Dışıdır linki almak isterseniz sadece buradan alabilirsiniz)

Harici İçerik youtu.be
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen mustafa28 ().

• Ali palapiyik gs Alanya macinida katletmisti Ali palapiyik 2yil önce FB GS maçında FB attığı beraberlik gölünde fegulinin ayağına basıldığını görerek FB golünü vermisti

• Ali palapiyik gs Alanya macinida katletmisti Ali palapiyik 2yil önce FB GS maçında FB attığı beraberlik gölünde fegulinin ayağına basıldığını görerek FB golünü vermisti

Siz gidin futbol falan izlemeyin bu akşam maçı izlediyseniz sakın ha futbol falan izlemeyin. Bu maçın üzerine bla bla deniyorsa bu ülke bu tür hakemlere layık çukura layık.

• Siz gidin futbol falan izlemeyin bu akşam maçı izlediyseniz sakın ha futbol falan izlemeyin. Bu maçın üzerine bla bla deniyorsa bu ülke bu tür hakemlere layık çukura layık.

Yo izledim FB hakkı yendi aynı hakem bizide yaktı diyom Alanya ve FB macinda

• Resmi Gönderi

Nabzımız artmasın abiler, bu konuda kimse kimseye bir şey izah edemez,izah eder kabul edilmez..

Hepimizin bir doğrusu vardır ve geçerlidir

Boşa kürek çekmeyelim

• Ben Uzun Galibiyet Serisi Yakalayan Yerli Teknik Adamlar

Okan Buruk Bu Hafta Sonu Yenmesi Durumunda Rekoru Yükseltecek

E564D18F-DE49-4345-9ABF-C1FFAE91172B.jpeg

• Zonguldakspor-Kırklarelispor maçı son durum Zonguldak Karaelmas Köksal Stadında oynanıyor ilk devre 0-0 [

maçtayım ilk devre bitti ikinci devre başlamak üzere

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• maçtayım ilk devre bitti ikinci devre başlamak üzere

Ben gitmiyorum maça hani Zonguldaklı değilim bir aralar gidiyordum 2012 de 2016 da gittim en son maça ama kaç yıldır Zonguldakta yaşıyorum yarı Zonguldaklı sayılırım az çok görüyoruz Zonguldaksporun durumunu takip ediyoruz kaç sezondur takım maddi anlamda batakta transferleri yapıyor lisans çıkarmaya para zor topladılar belediye desteğiyle hallolmuştu transfer kapanmadan son günlerde yanlış bilmiyorsam zaten çıkaramasalar kesin bir alt lige düşerdi iyiki TFF ceza da yazmıyor böyle durumlarda..Önceki başkan biliyorsun Zonguldakspor logolu takvim sata sata bir şeyler yapıyordu yine...bir kaç defa yazılarım oldu burada bu şehrin yönetimi, elin adamları kendi çıkarları yerine şehri düşünse spor demek marka değeri demek bu şehrin marka değeri artardı Süper Lige kadar çıkarsalar adı şanı duyulurdu milletvekilleri bu şehrin iş adamları çok Dedeman Demirler el atsalar destek olsalar bu takım üst liglere oynar kaç yıldır sadece köstek oldular 2.Ligde Zonguldakspor artık seyirci bile bıraktı peşini babama da maç görevi vermişler gitti ama maç çok zevkli değildir muhtemelen Kırklareli ikinci yarı atarsa şaşırmam Haftaya da deplasman var zaten Van gibi büyükşehir takımı belediye takımını nasıl yenecek merak ediyorum ordan da en fazla zorlasalar beraberlik çıkar.Zonguldak yine her sezon oldugu gibi önce biraz iyi görüntüsü verir sonra düsmemeye ortaya oynar geçer daha böyle giderse efsane 1980lerin efsane Zonguldaksporun Stadına Galatasaray Fenerin gelmesi zor..1980lerdeki efsane Zonguldak gibi olacak da zor...Daha modern bir stad yapamadılar stadın ışıklandırması bile yok her sene söz veriyorlar nerede kaldı stad? Başka baharlara..

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

Mesaj 11 düzenlendi, son düzenleyen Aurora Borealis ().

• Zaten şuan stad bomboş görünüyor Twitterda biri paylaşmış

Harici İçerik twitter.com

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli: