Futbol Konusu

• İsterse Abdurrahim Albayrak olsun Trabzon yenecek inşallah

Doğu üst bileti aldım akşama maçtayım eğleneyim yeter bana sadece geri top izlersem 70 te bile çıkabilirim

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Doğu üst bileti aldım akşama maçtayım eğleneyim yeter bana sadece geri top izlersem 70 te bile çıkabilirim

Skoru alırsak 70 e kadar isterse uğurcan baskı gelmediği sürece 80 ene kadar ayağında bekletsin topu umrumda olmaz

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Skoru alırsak 70 e kadar isterse uğurcan baskı gelmediği sürece 80 ene kadar ayağında bekletsin topu umrumda olmaz

İstediğimiz skoru alırsak zaten gs baskı için öne çıkar ileride hızlı oyuncular içeriden akarsa farka gider

• Fenerbahçe evinde Samsunspor'a takıldı

Fenerbahçe 1-1 Samsunspor

Galatasaray daha iştahlı oynayacak bu bir kesin haber gitmiştir çoktan futbolculara

• Resmi Gönderi

Fenerbahçe evinde Samsunspor'a takıldı

Fenerbahçe 1-1 Samsunspor

Galatasaray daha iştahlı oynayacak bu bir kesin haber gitmiştir çoktan futbolculara

Rehavet var oyuncularda. Ismail kartal cok ezbere değişiklik yaptı. Hatalardan ders cikarip yoluna devam etmesi lazım. Haftaya bakalım neler olur.

Galatasaray'ın Trabzonspor'u çok rahat 3 0 gibi bir skorla yenmesini bekliyorum. Umarım yanılırım

• Babama Galatasaray 4-0 yener dedim hakikaten de 4 tane fark yediler

• Resmi Gönderi

Babama Galatasaray 4-0 yener dedim hakikaten de 4 tane fark yediler

Belliydi zaten Mustafa. Yorum yaparsam çok uzar . Yapmamak en dogrusu. Maçı izlemedim . Çünkü sonucu biliyorum. Her sene aynı terane . Aynı Trabzon bakalım fenerbahçe maçında nasıl bir hırsla oynayacak. Merak ettim doğrusu 🙂

• Resmi Gönderi

Uçan zıplayan kimse yok . Sezon başından beri ben dahil herkes Fenerbahçe ve Galatasaray ligi açar götürür dedik ve öyle de oluyor. İki takımın kadrosu da çok iyi ve iyi futbol oynuyorlar. Kötü olsalar bireysel performanslar kurtarıyor bazen. Lig daha uzun . Neler olur neler biter belli olmaz. Şimdiden şampiyonluk şarkıları söylemenin bir anlamı yok.

• Resmi Gönderi

Kışkırtıcı mesajlar atmanın da kimseye faydası yok. Ben çok koyu bir Fenerbahçe taraftarıyım. Kendimi savunur gibi savunurum Fenerbahçe 'yi gerektiğinde. O yüzden herhangi bir mağlubiyette puan kaybında bu tarz mesajlar yerine oyunu tartışalım. Serkannnn

• Belliydi zaten Mustafa. Yorum yaparsam çok uzar . Yapmamak en dogrusu. Maçı izlemedim . Çünkü sonucu biliyorum. Her sene aynı terane . Aynı Trabzon bakalım fenerbahçe maçında nasıl bir hırsla oynayacak. Merak ettim doğrusu 🙂

Bu kışkırtıcı mesaj değil mi kardeşim benim?

• Nedir kiskirtici olan abim ? Soyle de futbol tartışalım az

Belliydi zaten ne demek? Maç satmış iması yapıyorsun burda. Takımda gidecekler kalacaklar... Afrika kupasına gidenler bilmem neler bir dünya sıkıntı var. Daha transfer bile yapılmamış bu takımda sağlam bir bek sağlam bir orta saha bile yok. Ona rağmen ilk yarı gayet iyi mücadele etti. 2. golü yedikten sonra da maalesef takım dağıldı. Orta sahada top kaptırdı 2 defa 2 gol daha gördü kalesinde. Fenerbahçe'nin bizim maçta 2. golden sonra dağılıp 3 ü yemesi gibi. Trabzon Antalya maçında da fark yiyebilirdi. Antalya tek kale top oynadı yani Trabzon zaten kötü haftalardır ona rağmen bişeyler yapmaya çalışıyor. Trabzonspor üzerinden kimse maç satma iması yapmasın. Yoksa bende geçmişte kimin kime neler sattığını neler yaptığını masalarda ne dolaplar döndüğünü konuşurum burda.

• Edin Visca Enis Destan'a yaptığı asist ile Süper Lig'in en fazla asist yapan oyuncusu konumuna yükseldi

• Resmi Gönderi

Belliydi zaten ne demek? Maç satmış iması yapıyorsun burda. Takımda gidecekler kalacaklar... Afrika kupasına gidenler bilmem neler bir dünya sıkıntı var. Daha transfer bile yapılmamış bu takımda sağlam bir bek sağlam bir orta saha bile yok. Ona rağmen ilk yarı gayet iyi mücadele etti. 2. golü yedikten sonra da maalesef takım dağıldı. Orta sahada top kaptırdı 2 defa 2 gol daha gördü kalesinde. Fenerbahçe'nin bizim maçta 2. golden sonra dağılıp 3 ü yemesi gibi. Trabzon Antalya maçında da fark yiyebilirdi. Antalya tek kale top oynadı yani Trabzon zaten kötü haftalardır ona rağmen bişeyler yapmaya çalışıyor. Trabzonspor üzerinden kimse maç satma iması yapmasın. Yoksa bende geçmişte kimin kime neler sattığını neler yaptığını masalarda ne dolaplar döndüğünü konuşurum burda.

Ben öyle bir imada bulunmadım. Bunu söyleyen sensin. Maçtan önce ne yazdığım da üstte duruyor. Tıpkı Whisper dayı ne düşünüyorsa aynı düşünceyle yazdım o mesajı da. Galatasaray'ın Trabzonspor'u bu kadar senin de belirttiğin sıkıntısı varken yenmesini tahmin etmek zor bir iş midir ? Şahsen nesinede para olsa oynardım o kadar garanti gözüyle baktım. Bir de Fenerbahçe puan kaybetmişken. Her sene aynı teraneden kasıt da her kritik maçta Galatasaray bir sürpriz olmadığı sürece Trabzonu yenmistir. Ondan bahsettim. Her mac kaybeden maç mı satıyor Gökhan? Niye öyle bir imada bulunayım? Merak ettiğim şeyler elbette vardı. Örneğin Abdülkadir ve Umut bozok. Hafta içi hoca bilmiyorum tarzı bir açıklama yaptı ben o zaman dedim Trabzonspor'da sorun var bu maçı kaybeder. Maçı da izlemedim . İyi ki de izlememişim hiç sevmem Galatasaray'ın kazandığı maçları izlemeyi :)))

Bence niyet okuması yapmadan 2 kere düşün. Ben Trabzonspor'u severim, Fenerlilerin ya da Trabzonluların aksine. Geçmiş defterleri de istersen aç yine bir yere varamayız. Tartışalım dersen onu da tartışırız saygı çerçevesinde . İyi akşamlar 👍