Futbol Konusu

• Hull City Abdülkadir Ömür için Trabzonspor ile anlaşmaya vardı

Oyuncu haftabaşı İngiltere'ye gidecek

6 Milyon Euro Seviyelerinde transferi gerçekleşti (Hasan Tuncel)

Manchester City 26 milyon teklif ettiği zaman gitmesine izin vermeyen Ahmet Ağaoğlu'na burdan alkışlarımı yolluyorum :alkıs: . Bir oyuncunun kariyeriyle ancak bu kadar kötü oynanabilir. Çok üzücü gerçekten.

• Resmi Gönderi

Manchester City 26 milyon teklif ettiği zaman gitmesine izin vermeyen Ahmet Ağaoğlu'na burdan alkışlarımı yolluyorum :alkıs: . Bir oyuncunun kariyeriyle ancak bu kadar kötü oynanabilir. Çok üzücü gerçekten.

Bence de Türkiye'de o paralara satacaksın. Şu anki durumda Ferdi Szymanski ve Boey disinda o paralar zor görülür satışlarda

• Resmi Gönderi

Bence de Türkiye'de o paralara satacaksın. Şu anki durumda Ferdi Szymanski ve Boey disinda o paralar zor görülür satışlarda

GS dan Kerem'de iyi paraya satılır

• Boey'da Galatasaray'dan gitti sayılır artık

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Manchester City 26 milyon teklif ettiği zaman gitmesine izin vermeyen Ahmet Ağaoğlu'na burdan alkışlarımı yolluyorum :alkıs: . Bir oyuncunun kariyeriyle ancak bu kadar kötü oynanabilir. Çok üzücü gerçekten.

Bonuslarla 30'u geçiyormuş sanırım

• Resmi Gönderi

Eser14  mustafa28 eskiler boşuna dememiş

DEMİR TAVINDA DÖVÜLÜR diye..Bazı şeyleri kaçırmamak lazım,zaman bu zaman diye harekete geçmek lazımdı.

Neyse bakalım geçti gitti..

• sosyal medyada Ferdi'nin Boey'dan daha fazla paraya gidebileceği hakkında kanı var açıkça söylemek gerekirse Boey'un bu kadar fazla satılmasını sağlayan şampiyonlar ligi. Kulüpler için milli takım performansına çok önem verilmiyor Arda şampiyonlar ligi yapsaydı ve gitseydi 45-50 bandı yapabilirdi az çok ne demek istediğim anlaşılmıştır diye düşünüyorum

• Resmi Gönderi

sosyal medyada Ferdi'nin Boey'dan daha fazla paraya gidebileceği hakkında kanı var açıkça söylemek gerekirse Boey'un bu kadar fazla satılmasını sağlayan şampiyonlar ligi. Kulüpler için milli takım performansına çok önem verilmiyor Arda şampiyonlar ligi yapsaydı ve gitseydi 45-50 bandı yapabilirdi az çok ne demek istediğim anlaşılmıştır diye düşünüyorum

Kısacası piyasa yaptı diyelim. Ferdi boey karşılaştırması yaparsak ferdinin özellikleri daha çok. Boey yerine ferdi olsaydı Galatasarayın şampiyonlar ligi maçlarında şu an abartısız 55-60 milyon euroya giderdi bayerne veya bir başka Avrupa devine

• Resmi Gönderi

Mustafa ile Zonguldaklı sana katılmıyorum bu konuda, şampiyonlar ligi bir arena evet ama büyük takımların scout ekipleri her yerden oyuncu izliyor, Şampiyonlar ligi falan hikaye yani, piyasa yapanları scout ekipleri sürekli takip ediyor zaten, Ferdi'nin fiyatının düşük olmasının tek sebebi Türk olması.

• Resmi Gönderi

Mustafa ile Zonguldaklı sana katılmıyorum bu konuda, şampiyonlar ligi bir arena evet ama büyük takımların scout ekipleri her yerden oyuncu izliyor, Şampiyonlar ligi falan hikaye yani, piyasa yapanları scout ekipleri sürekli takip ediyor zaten, Ferdi'nin fiyatının düşük olmasının tek sebebi Türk olması.

O eskidendi bence. Boey yabancı değişen ne oldu? Müslüman diye mi az para verdiler? Artık Türkiyeden ucuza oyuncu alma döngüsü kırıldı diye düşünüyorum. Belki şurada hak verebilirim. Türkiye süper ligi rezil ötesi bir lig. Sen Avrupa maçlarında kendini göstermezsen edeceğin fiyat 5-10 milyon. Lakin şampiyonlar ligi, uefa ve diğer Avrupa liglerinde kendini büyük maçlarda gösterirsen fiyatın 3 katı artıyor. Galatasaray şampiyonlar liginde yarı final oynasaydı boeyin fiyatı ne olurdu?

• Zonguldakspor küme düşmeye en büyük aday gibi kaç sezondur öyleydi zaten bu sezon resmi olarak 3.lige düşecek gibi esenler erok ilk yarıdan 4 attı

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Resmi Gönderi

Hull City, Trabzonspor ve Abdülkadir Ömür ile prensip anlaşmasına vardı. (TRT Spor)

• Resmi Gönderi

O eskidendi bence. Boey yabancı değişen ne oldu? Müslüman diye mi az para verdiler? Artık Türkiyeden ucuza oyuncu alma döngüsü kırıldı diye düşünüyorum. Belki şurada hak verebilirim. Türkiye süper ligi rezil ötesi bir lig. Sen Avrupa maçlarında kendini göstermezsen edeceğin fiyat 5-10 milyon. Lakin şampiyonlar ligi, uefa ve diğer Avrupa liglerinde kendini büyük maçlarda gösterirsen fiyatın 3 katı artıyor. Galatasaray şampiyonlar liginde yarı final oynasaydı boeyin fiyatı ne olurdu?

E bakam.