Futbol Konusu

• ha bide ben haftaya feneri görürüm başaksehir maçında ;)

NEYMAR bende maçı izledim bugun fenerbahçenin karşısında takim yoktu alanya gibi takim olsaydi yenemezdi

• Kalmasın sen 5.0 bitti diye böyle düşünüyorsun bugun antepin yerinde malatya olsaydi maç böylemi biterdi kardesim daha 33 hafta var vedat sakatlansa yedegi varmi vedatin söyle fenerin bugün 5 attığı takim bu sene küme düşer sen kendi takimina bile guvenmiyosun beşiktasa iddaa ediyorum besiktasin ön bölgesi fenerden saglam fener en baba 6 olur ne kadar yazsam boş kafa almaz senin ;)

Hasan sen bir futbol holiganısın. Seninle tartışmayacağım. Ben yukarda sadece kendi şahsi düşüncemi paylaştım. Banane fenerbahcenin ön forvet hattından yada bjk nin forvetinden. Sahsi dusuncem kadrosu daha iyi daha iyi futbolculara sahip olması.

Seni uyarıyorum. Kimseye kafan boş,boş kafalı anlamaz gibi hitamlarda bulunma.

• Trabzonspor bu sene iş edecek

Son transferi ile Ligte de şampiyonluğa aday oldu.

AEK 1 Trabzonspor 3 maç sonucu

Defans hala iyi değil çok gol atıp çok gol yiyen takım görüntüsündeler bakalım zamanla oturur sanırım Tebrikler Trabzonspor :alkıs:

• BEŞİKTAŞ: 3 - GÖZTEPE: 0

Stat: Vodafone Park

Hakemler: Ali Palabıyık, Serkan Olguncan, Serkan Çimen

Beşiktaş: Karius, Gökhan Gönül, Vida, Ruiz, Caner Erkin, Medel (Dk. 67 Necip Uysal),Oğuzhan Özyakup (Dk. 84 Muhayer Oktay),Boyd (Dk. 61 N'Koudou),Ljajic, Lens, Güven Yalçın

Göztepe: Beto, Gassama, Titi, Sanneh, Leo, Poko, Borges (Dk. 75 Alpaslan Öztürk),Serdar Gürler, Deniz Kadah, Yasin Öztekin (Dk. 61 Andre Castro),Eren Derdiyok (Dk. 46 Halil Akbunar)

Goller: Dk. 45+2 Güven Yalçın, Dk. 54 Caner Erkin, Dk. 59 Ljajic (Beşiktaş)

Sarıkartlar: Dk. 72 Poko (Göztepe),Dk. 73 Ruiz (Beşiktaş)

Süper Lig'in ilk haftasında Demir Grup Sivasspor'a 3-0 yenilen Beşiktaş, 2. haftanın açılış maçında Göztepe'yi 3-0'lık skorla mağlup etti. Vodafone Park'ta taraftarının karşısına ilk kez çıkan Beşiktaş, hem geçen haftaki mağlubiyeti unutturdu hem de Avcı yönetimindeki ilk galibiyetini elde etti. Göztepe ise ligin ikinci haftasından da puan çıkaramadı

• Süper lig Bu akşam;

M.Başakşehir-Fenerbahçe

Saat:21:45'te

Yayıncı : Beinsports 1

Sizce bu maç kaç kaç biter ?

Bu konu başlığı altından tahminlerinizi yazabilirsiniz.

• Resmi Gönderi

Fenerbahçe 3-1 kazanır

• Maçı Fenerbahçe kazanır.

Skor 2-1

• İlk yarı sonucu

M.Başakşehir 1-0 Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin iki topu direkten döndü

İki takımında 1'er golü ofsayt gerekçesiyle iptal edildi.