8 OCAK EFSANE SİSTEM ( MOR SALKIM SİSTEMİ )

• Ben sorumu şuan sorayım akşama siz cevaplarsınuz çünkü akşam aktif olamayabilirim ben yarın sabah cevabınıza bakarım

Sorum şu : Gelecek sistemde Mersin için kar söz konusumu Ya da kar sınırı kaç rakımda başlar konumumu sorarsanız Mersin/Mezitli/kuyuluk

• CAN

Konuyu kapattı.
    • Resmi Gönderi

Bu konuya son mesaj daha yazıyım şimdilik 8sizlerin arzu ettiği soğukları alıyoruz bu sistemde silkon olması söz konusu sevgiler saygılar her zaman eleştiri alırım ,6 Aralıkta iki konu açtım bilgilendirme amaçlı ilk konu oldu bitti yüzde yüz doğru sonuçlandı bundan sonra bu konuda sizlere verdiğimiz bilgiler boş umut olmadığını gösterir

ilk konu Aralık son haftası durum ne ikinci konuda bu sekiz ocak mor salkım üçüncü bir konu daha açmak da nasip olur bizlere

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

8 SİNERJİ

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Resmi Gönderi

Yedi gün yedi gece dedik varmı ötesi bundan başka büyük bir sistem daha varmı merakla bekliyorsunuz dimi

• Sinan

Konuyu kapattı.
    • Resmi Gönderi

Hayırlı sabahlar İstanbul bekle bakalım

• şu an için istanbul anadolu yakasında bi şey yok maltepe kartal pendik tuzla taraflarından sabah 07.30 gibi az bir yağış görüldü şu an kesildi. Fakat şiddetli bir rüzgar mevcut yağarsa tipi şeklinde olabilir. İnş ilerleyen zamanlar güzel bir yağış görürüz.

• Resmi Gönderi

şu an için istanbul anadolu yakasında bi şey yok maltepe kartal pendik tuzla taraflarından sabah 07.30 gibi az bir yağış görüldü şu an kesildi. Fakat şiddetli bir rüzgar mevcut yağarsa tipi şeklinde olabilir. İnş ilerleyen zamanlar güzel bir yağış görürüz.

İnşaalllah

• pencereden bakıyorum şu an gaziosmanpaşada liverpool havası hakim..yağmur gri ve soğuk..ailecek sabah pencerelere koştuk ekrandan görünen tablo rönesans tablosu çıkmadı..çocukların yüzü turşu satıyor..azcıkda bana bir sitem yok değil..şu an kahvaltıdayım ve çocuklar sanki vali benmişimde tatil etmemişim gibi beni süzüyorlar...herzaman olduğu gibi geç gelicek sanırım saadet...istanbul gaziosmanpaşadan bildirdim..bu arada günaydın

• Resmi Gönderi

Kimse üzülmesin bu sistem var öncü sistemi aldık suan

• 7 Ocak tarihine kadar havada ne kadar görürsek kar fakat buda olmayacak gibi 6 Ocak itibariyle saf kar soğuk dalgaları gelecek. Ve 8 Ocak tarihinde çok kuvvetli bir yıldız durumu var hızı 90-120 km arası değişen. bununda takibini vakit yaklaştıkca sizlere bilgi vereceğiz .