8 OCAK EFSANE SİSTEM ( MOR SALKIM SİSTEMİ )

• Resmi Gönderi

Sitemizi takip etmeye devam edin. Ben nowcasting ve kısa vadede iyi olsam da >>>WinteR<<< ve Sinan abilerimiz uzun vadede bu sene şiddetini tam kestiremeseler de çoğunlukla başarılı oldular. Şunu da hatırlatmakta fayda var tarih 3-4 gün oynayabilir fakat bana da Ocağın ilk haftası garanti bir sistem alacakmışız gibi geliyor.

• Gülüyorum size yazık yazık arslikta yagdirdiniz şimdi ocak yarın şubat boşuna tarih atmayın sustem gelirse marmaraya 28 aralık 4 ocak arası gelir

Zaten biz Arslıkta sustem falan beklemiyoruz kardeşim Biz Aralıkta Sistem Bekliyoruz anlatabildim umarım ;);)

• Sinan abi CAN abi bana kıl kapmış sanırım ? Ne yazsam boş yapma falan diyor tarih yazıyorum sana tarih veriyorum boş yapma diyor neyse saygın sonsuz amma ve lâkin tarihime saygı duyun bari. 17-22 ydi 15-22 yapalım biz onu :)

• Resmi Gönderi

Tam 1 ay öncesinde yazıyorum günde tarihte oynama olur olmaz bu ayrı fakat tam 2 sene sonra aynı koşullar söz konusu 8 ocak sisteminin 2 yıl dönümünde atmosfer bizlere güzel haberler veri yor konu açık kalsın 2 sene önceki anıları yazabilirsiniz vade yaklaşınca her yerde değerlendirme yapılır tam tamına size 1 ay önceden haber ediyorum x sitelere sayfalara hodri meydan diyorum ilk ateşte benden :2:

Güncel

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

bende 11 Ocak diyorum :) bakalım tutacak mı?

Yakın tarih zaten 8 geldiği zaman 11 de olur 2004 sisteminden 2 seviye yukarı bu sistem

• öncelikle herkeze günaydın ..bazen keşke boluda otursaydım diyorum..internetten haberlere bakıyorsun başlık kocaman puntolarla DİKKAT YOĞUN KAR GELİYOR..basıyosun üzerine boluda başlıycak olan kar diye girizgah başlıyor..sanırsın bolu izlandanın başkenti..ocağın ilk haftasında yağmasını tahmin ettiğiniz kar döner dolaşır yine boluya yağar ben biliyorum..istanbulun yüksek yerlerine diye bi haberle biter..40 yaşıma geldim .çocuğumdan daha çok bekliyorum kar yağmasını..bizim gibi sade vatandaşın bildiği iki terim var zaten..biri balkanlardan gelen,diğeri sibiryadan gelen..sanırım makbulü sibiryadan gelen..gerçi o bölgeden ne gelse güzel oluyor;) dedim topluyum çoluğu çocuğu şu popüler olan kars gezisine gidiyim diyorum trenle..kar görelim diye..yorumlara bakıyorum okadar full oluyorki hint banliyo trenlere benziyor artık diyolar..şu ocakda şöyle kaliteli bi sistem gelsede sağlı sollu 3-5 gün sürse ne var yani..

• Resmi Gönderi

ercan1978 Şuan atmosferde artçı sallantılar var öncü deprem niteliğinde ufak ufak sistemler çok normal ocak ayı iyi gelecek tatmin kar oluruz sadece sabır ile beklemek lazım

• Resmi Gönderi

Yaş 52 oldu hala kar tifan kovalarım:013:

Hastalık ama beyaz hastalık işte..Bu yaşta bir insanın sabahlara kadar kar yağmasını beklediği normal mi?Bana çok normal geliyor.

Hele ki bu yaşlı adam kar yağınca gecenin köründe "İŞTE BUUUU" diye bağırması abesle iştigal

Klinik vaka bu :) tedavisi beyaz göreceksin geçiyor işte..

Sırf kar yağışı gözleyip işyerinden izin alıp köye kaçmam popülerdir..

Köye de varınca sinir olduğum"ooooo Mıstık bu karda soğukta köye mi gelinir"lafı..

Yahu ben zaten onun için geldim:012:

Teneke sobamı yakıp,tek başıma çayı demlemek,kar izlemek,beklemek çookkkk ayrı bir zevktir.

• inşallah sinan bey..böyle bu konuda bişeyler bilmekde güzel olsa gerek..yok azor yok sistem hareketleri deniz etkisi alçak basınç ,bilmem ney haritası...şurda toplanırlarsa kalabalık geliyorlar filan gibi ..benim merak ettiğim şu meteorolojinin sayfası neden çok dandik..genelde tutmayan tahminlerle dolu..sanki adam işe geliyor.çıkarıyor kafayı pencereden bakıyor evet hava kapalı..yazın hava kapalı ..der gibi tahminleri oluyor..sorarsan istanbul büyük şehirmiş tutmayabilirmiş..sanki londra moskova newyork küçük..bilen birileri olarak siz bunu neye bağlıyorsunuz?

• Resmi Gönderi

ercan1978 sorunun cevabını bir konu açarak yazıcam mutlaka biraz zaman alsada yazıcam en geç iki gün sonra yazmış olurum biraz zamanla alakalı o yuzden