8 OCAK EFSANE SİSTEM ( MOR SALKIM SİSTEMİ )

• Genel yazacağım anlayan anlasın anlamayan kendi bilir kimse üzerine alınmasın

Buraya gelip yok sistem var ay sonu ay başı şubat mart tarih verip yaz buna eyvallah deriz

Yalnız başka kişilerin başka sitelerin (Forum,Twetter,Facebook,Instagram,vb) gibi yerde gördüğünüz tarihleri gelip burda yazıyorsunuz ve bizden bu şekilde yazılan mesajlara saygı duymamızı bekliyorsunuz yok öyle bir dünya

Modelleri takip edersin görürsün yazarsın Eyvallah

Ao,Nao Takip edersin Yazarsın Eyvallah

Stratosferik ısınmayı takip edersin Yazarsın Eyvallah

Qbo'yu Takip edersin Yazarsın Eyvallah

Zonal rüzgarları Jet akımlarını takip edersin Yazarsın Eyvallah

Ssw'yi Takip edersin Yazarsın Eyvallah

Yada hiç birşey bilmeden gelir Yazarsın Ona'da Eyvallah

Yalnız başka yerlerde gördüğünüz şeyleri buraya yazmayın arkadaş bundan sonra böyle şeylere müsaade etmeyeceğiz.

• Bir Dip not daha ekleyeyim 6 ocak 2017 Marmara sistemini Sinan kardeşim 1 ay önceden tarih verip whaatsaptan mesaj atmış hatta bana 50 60 cm yağacağını dahi söylemiş bir kişidir Kendi konumuma ve 1 ay sonra aynı dediği tarihte dediği kadar kar birikimi aldım konumuma bunuda bilin istedim.

• Resmi Gönderi

Şunuda yazayım sistem zamanı gelince bakın biz Ocak ayı böyle olacak filan diyenler çıkacak biz dedik yok Ay sonu sistem sarktı yok soğuk akımı biz bildik diye çok elmanlar çıkıcak bu sistem geldiginde ben ödül almayacağım hasret çekenler ödül alacak

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• 3'4'5 Ocak Ocak olabilir mi bu sistem

• Resmi Gönderi

3'4'5 Ocak Ocak olabilir mi bu sistem

Suan herşeye gebe biz oteleme durumu

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Üyesi olduğum başka bir site aralığın sonu için kar bekliyor ve ciddi veriler sunuyor.Sizce bir ihtimal olabilir mi?

Aralığın Son günlerinde böyle bir sistem ihtimalide var bizde takip ediyoruz Ama takip ettiğin site sana ciddi veriler sunduğu halde neden tatmin olmadınız anlamış değilim.

• bu sistem aralik sonumu ocak basimi 8 i gibimi geliyo

• Resmi Gönderi

Stratosfer ısınmasının neden olduğu sistem bu olacak zaten. Ben biraz daha ön tarihte beklesem de (3-5 Ocak arası giriş) Sinan abimin dediği tarihe de sarkabilir. Bu arada bu sistemden önce gelen sistem ya da sistemler artçıdır asıl sistem olmayacaktır.

@Salih828  93 harbi dün açıklamıştım durumu. Aralık sonu ya da ocak başı inecek sistemin burda bahsedilenle alakası yok.