Ocak Sonu Sistemi ( 28 OCAK )

• Sinan

Güzel değerlendirmelerin için ve aranıza katıldığımdan dolayı onur duyuyorum. Kesinlikle hava olayları tahmin olarak yürütülmekte (belki bir anlık rüzgar dönümü sonrası yarın bile kar yağabilir) olup net cevap veremiyoruz. Temennimiz tahminlerimizin doğruluğudur , eminim ki sende ben de veya bir başkası da ortak çıktılardan ve geçmişte yaşanan modelleme örneklerinden faydalanıyoruz. İnşallah sistemimiz ters düşmeyecektir diyorum. Birlikte daha detaylı tahminler yapmak için her zaman yanınız da olduğunuzu bildirmek isterim. En azından diğer bazı tahmin siteleri gibi kafadan uydurma yapmıyoruz. Emek her zaman saygı ister.

Teşekkürler.

• Sinan abi Youtube de çoğu video Ocak sonu sistemi felan yok artık diyorlar subatin ortalarına kadar kar Yok diyorlar doğru mu ??

• Youtube ' da izlenmek için yapılan her şeye lütfen inanmayın. 1987 Mart ayı tam bir kabus olmuştu hatırlarsanız. Küresel ısınma falan değil de daha çok küresel bir soğumaya giriyoruz , nem modellerine de bakmanızı tavsiye ederim. Gün vakit gelmeden hiç bir olumsuzluğa inanmayın.

• Sinan abi Youtube de çoğu video Ocak sonu sistemi felan yok artık diyorlar subatin ortalarına kadar kar Yok diyorlar doğru mu ??

Kardeşim merih abinin ve Sinan abinin konuşmalarını okumadın mı? Merih abi 25cm diyor üst kesimlere ise 50cm olabilir diyor, sen hala sistem gittimi diyorsun (gitme ihtimali yok deil var.) Merih abimizin yazısı ve Sinan abimizin güzel yanıtından dolayı bu sitenin üyesi olmaktan ayrıca bir gurur duydum. Hayırlı Günler.

• EmreKaya Kardeşim teşekkür ederim. Saygı ve sevgi tahminlerin ötesindedir. Sinan Bey'in tahminlerine sonuna kadar destek çıkıyorum. Her şeyi veren ALLAH ' tan ümit kesilmez. Tüm forum yöneticilerine ve üyelerine teşekkür ederim. Havaların sesi ailesini tahminler konusunda en üst seviyeye taşıyacağımızdan şüpheniz olmasın. Birlikten kuvvet doğar..

Gelelim 28 ocak sistemine , bu konunun sahibi Sinan Bey'in değerli bilgilerini beklemede kalın.. efsane yakında diyor , bende sonuna kadar arkasında duruyorum. Aksi durumu kanıtlar ispat var mı ? yok .. peki bizi kanıtlayacak Sibirya ve Akdeniz yağış sistemi var mı ? Var .. konu açık ve net.. Sabır diyelim , dua edelim.

• Resmi Gönderi

Tabiki bizlerede sabırla beklemek düşer, unutmayın bizler reklam bile almıyoruz show da yapmıyoruz yani kazanç elde etmek için site açmadık

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Hava kar topluyor ya ondan böyle ılık :-P

• Sinan abi neden sistem gfs de bi turlu gözükmüyor yoksa gittimi

• Resmi Gönderi

Sinan abi neden sistem gfs de bi turlu gözükmüyor yoksa gittimi

Modellerin oluşmasinda bazı veriler var o verileri nasıl giris yaparsaniz ona göre çıktı olur ben şimdi model çalışmalarımız var kış için ara verdim -5 giriş yaparsam senaryo modelleri sıcak verir -10 girişi yaparsam -12 ler çıkar yani günde 4 sefer ham veriler iniyor nao dan uzun hikaye yani

• Sistem hakkında bilgi verin nolur abilerim gitmemiştir inş sistem

• Sistem gitti diyolar Sinan abi dogrumu acaba açıklama yaparmisin abi

• Resmi Gönderi

Giden bir sistem yok özellikle BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM SİSTEM GFS DE 132 SAATLERDE BELİRECEK ECMWF DE 120 İLA 144 MEYDANA ÇIKACAK

• Resmi Gönderi

Ay sonu 28 ocak gibi sistem yok diyenlere sitemize üye olmalarını tavsiye edin ,birde bir gün sistem var ertesi gün yok diyenlere fazla güvenmeyin hergün farklı farklı durumlara göre yani modellere göre konuşanlara diyorum