Ocak Sonu Sistemi ( 28 OCAK )

• Sistem bağıra bağıra geliyor Sinan , kimseye kulak asmadan devam ediyoruz..

Kanada da bulunan yakın bir arkadaşım , yerel hava olaylarına üzerine çalışıyor ve sistemlerin nasıl çalıştığını gösterdi , gfs ve diğer modeller hep kararsız kalıyormuş (yalancı durumuna düşmemek için) , nem modellerine baktığımızda ise İstanbul'da 29 Ocak tarihinde girdi yapacak efsane soğuk sistemi görebiliyoruz. 28 ocakta ise sistem kendini hissettirmeye başlayacak. Modelleri paylaşmak isterdim ama yasal olmadığı için paylaşım yapamıyorum , ücretli üye olmak gerekiyor.. Sinan bey e olan güveninizi kaybetmeyin , tam isabet geliyor dev canavar :)

Diğer modellere 7 gün içinde yansır.

• Sistemin Mgm de gözükmesi için son 1 gün

...

• Resmi Gönderi

Sistemin Mgm de gözükmesi için son 1 gün

Vakit ne kadarda çabuk geçiyor dimi

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• şu 2 yide 8 gibi yapsanız güzel olur 28 ocak gibi

...

• Yani 28 ocak olsun

ve neden artık mesaj düzenlenemiyor

...

• Resmi Gönderi

Şöyle 2 metre sıcaklıkları da eksili değerleri görelim Trakya ya doğru -15 ye yakın dereceler İstanbul için - 5 yakın olur

• Sinan abi sistem gitmedi dime geliyor nolur güzel bir açıklama yapın abilerim sole 1978 kişi gibi olsun ya

• Resmi Gönderi

Ay sonu 28 ocak gibi sistem yok diyenlere sitemize üye olmalarını tavsiye edin ,birde bir gün sistem var ertesi gün yok diyenlere fazla güvenmeyin hergün farklı farklı durumlara göre yani modellere göre konuşanlara diyorum

Şöyle 2 metre sıcaklıkları da eksili değerleri görelim Trakya ya doğru -15 ye yakın dereceler İstanbul için - 5 yakın olur

Randomize

• Resmi Gönderi

Bu sistemde öncelik Kar yağarken sokak lambalarına, radara yağış ve soğuk birleşmesini bekleyenler en çok sevinenler olacak İzmir gibi bazı il tahmini için biraz daha saygı ve sabır istiyorum,zamani gelince yazıcam .

Sizlere Aralık ayından beri tutarlı uzun vade tahmini sunuyorum belki bizlerden tarih alan vardır kendi çapında biryerlerde sunum yaparlar bunları bilemeyiz atıp tutmadan tahmini tarihi verip bekliyoruz hep beraber

Bundan sonra çok büyük bir tahminim var fakat aktiflik az halen üye sayımız az kimsenin yapamayacaği bir tarih te sistem var Oda çok büyük bir sistem ileride

• Resmi Gönderi

Abi rakımı 760 metre olan bi yerde sıcaklık -20 olur mı gece

Çok güzel bir soru gerçekten sevindim ihtimal çok yüksek hafta İçinde tekrar sorabilirsin bu soruyu daha net bakarız