24 Şubat Kutup Soğukları Başlangıçı

• Pazar sabahı etkisini kaybedecek diyorlar

Sen gördüğün her habere inanıyosan senin işin zor kardeşim ;)

...

• Ben dedim sinan abi sistem gitti şimdi dediğini yapacaksın en başta demiştin ya sistem gelmezse sole yapicam felan diye yap şimdi ben sana güvendim ya hayal kırıklığına uğrattin beni çok

• Resmi Gönderi

Ben dedim sinan abi sistem gitti şimdi dediğini yapacaksın en başta demiştin ya sistem gelmezse sole yapicam felan diye yap şimdi ben sana güvendim ya hayal kırıklığına uğrattin beni çok

İlk once seni sonra bende

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• şakası bile kötü abi ne kadar da bu işi uzun süre de yapsan ne kadar da emin olsan sonuçta herşey Allah ın elinde insan şaşar da bezer de, tutabilir hala daha net belli değil, Allaha emanet olun abiler ;)

• Resmi Gönderi

şakası bile kötü abi ne kadar da bu işi uzun süre de yapsan ne kadar da emin olsan sonuçta herşey Allah ın elinde insan şaşar da bezer de, tutabilir hala daha net belli değil, Allaha emanet olun abiler ;)

Biten ve gelmeyen bir sistem yok

• gfs öğlene göre doğulu

Life is too short Don’t waste it updating status! :P

• Resmi Gönderi

Kaç kez yazman lazım bilemedim güzel bir sistem var bu seneye geri dönüp baktığımızda tam kesin yarın belli olur

burada üstünlük için yazmıyorum tarih vermişiz gelmiş daha ne olsun kutup üstümüze mi inecekti

• Kaç kez yazman lazım bilemedim güzel bir sistem var bu seneye geri dönüp baktığımızda tam kesin yarın belli olur

burada üstünlük için yazmıyorum tarih vermişiz gelmiş daha ne olsun kutup üstümüze mi inecekti

yav abi anlamayı bilmeyen insanlara cevap verme kendini yoruyosun ;)

...

• Resmi Gönderi

Mevcut modelleri analiz etmeye zamanın olmadı bu gece sabah çok olumlu yönde degişime açık

• Resmi Gönderi

Açıklama için yeterli bir durum söz konusu değil fakat 13/7 gfs modeli gece daha sevindirici sonuçları sunacaktır kısa vade ilçe değilde İstanbul doğu batı kuzey güney tahminler yazacaktım gece ye kaldı Ecmwf için durum nasıl olur aklımda bir fikir şüphe yok

ben Marmara hariç diğer bölgelerinde nasibini almasını hem tahmin ettim ve bekledim , şuan için kesin konuşmak gereksiz uzun vade başka olay kısa vade tahmini başka olay