28 OCAK SİSTEMİ

• Sinan Abi peki sistemin gücü nasıl olur İstanbul kıyı kesimler için?

• Resmi Gönderi

Sinan Abi peki sistemin gücü nasıl olur İstanbul kıyı kesimler için?

Önümüzdeki sistemi görelim önce sonra bakalım

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Abiler, Hocalarım Sinan kardeşim olumsuz bi şey görürse mutlaka yazar. Sizi karsızlık bunalttı bizde bunaldık ama beklemekten başka çaremiz yok.

• Hocam 24 sistemi şuan ki görüntüde g.doğuya yarar mı sizce

Bu sistem hakkında CAN hocamız yarın yada p.tesi akşamı detaylı bilgilendirme yapacaktır.

• Sinan

Konuyu kapattı.
  • Geliyor gelmekte olan hazırlayın kızaklar i

• Sinan Hocam 3 yıllık kar hasreti nedeniyle sizi fazla sıkıştırıyorlar gibime geliyor:)Umarım bir an önce bu hasret son bulur da herkes resetlenir, esenlikler:)

• hic umudum yok. Ay sonu sistemi kayboldu.artik bahar gelsin. Usumeyelim. Sinirlerim iice yiprandi..

• Resmi Gönderi

Sihirbaz değiliz sihirbazlıkta yapmıyoruz sadece sabırla bekleyeceğiz elden gelen bu

• Sihirbaz değiliz sihirbazlıkta yapmıyoruz sadece sabırla bekleyeceğiz elden gelen bu

Google hava durumunda 28 ocakta ısınma var abi sistemi bırak tuh ya

• Resmi Gönderi

Bu gece ve yarından sonra tekrardan konuşuruz

• herkese merhaba.bir suredir takip ediyordum.kisa bir sure once uye oldum.herkese tekrar selamlar.

Bana kizmayin ama kiyi kesimlere onumuzdeki sistemde kar falan olamayacagini bildiginiz halde,neden herkes ve ozellille yetkililer,baya bir beklentili ve abartili yazilar var?iyi niyetle soruyorum...isterseniz engelleyebilirsinizde.belki orta ve d.karadeniz kiyilarinda kar fena olmayabilir ama gerisi hikaye..ic ve yukseklerib kar konusunda tabiki sikintisi olmaz.zaten bu sene hic bir parametre sert bir kis icin bizlere emare vermedi.buna ragmen herkes tarih verip,iddaali tahminler yapti..burdada diger forumlardada..yanlis anlamayin ama samimi gelmiyor bana bu durum..iyi aksamlar.

• Resmi Gönderi

herkese merhaba.bir suredir takip ediyordum.kisa bir sure once uye oldum.herkese tekrar selamlar.

Bana kizmayin ama kiyi kesimlere onumuzdeki sistemde kar falan olamayacagini bildiginiz halde,neden herkes ve ozellille yetkililer,baya bir beklentili ve abartili yazilar var?iyi niyetle soruyorum...isterseniz engelleyebilirsinizde.belki orta ve d.karadeniz kiyilarinda kar fena olmayabilir ama gerisi hikaye..ic ve yukseklerib kar konusunda tabiki sikintisi olmaz.zaten bu sene hic bir parametre sert bir kis icin bizlere emare vermedi.buna ragmen herkes tarih verip,iddaali tahminler yapti..burdada diger forumlardada..yanlis anlamayin ama samimi gelmiyor bana bu durum..iyi aksamlar.

Selamlar. Modellerden daha farklı veri ve yöntemlerle tahmin yapıyor uzun vadeciler öncelikle bunu belirtelim.

Ayrıca daha uzun vadeden bakılınca kuvvetli bir soğuk çekirdek görülünce (Soğuk merkezi) soğukların bizi de daha fazla etki edileceğini düşünüyoruz.

Sinoptik ya da ufak detaylarla yeterli soğuğu alamayınca da kıyılar için yetersiz bir sistem haline geliyor. Sonuç olarak ise kuvvetli soğuklar üstümüzden geçip gidiyor.

• sinan bey.ben sadece modellere bakip yapiyirsunuz demedim zaten dememde ama mesela ornek veriyorum,15 20 gun oncesibden konu acilabilinecek hic bir veri olmadi bu kis..sanirim bizler biraz fazla duygularimizi ve beklentilerimizide tahminlere katiyoruz bu sene her sey cok kotu.en basitinden,bize gelebilecek hic bir yerde soguk deposu yok.ne avrupa ne islandinavya ne de sibirya..endeksler berbat ssw daha berbat.vs vs. Gercekci ve ortada tahminler yapmak cok daha fazla itibar verir.bunu sahsiniza degil sohpet baabinda yaziyorum.

• Resmi Gönderi

sinan bey.ben sadece modellere bakip yapiyirsunuz demedim zaten dememde ama mesela ornek veriyorum,15 20 gun oncesibden konu acilabilinecek hic bir veri olmadi bu kis..sanirim bizler biraz fazla duygularimizi ve beklentilerimizide tahminlere katiyoruz bu sene her sey cok kotu.en basitinden,bize gelebilecek hic bir yerde soguk deposu yok.ne avrupa ne islandinavya ne de sibirya..endeksler berbat ssw daha berbat.vs vs. Gercekci ve ortada tahminler yapmak cok daha fazla itibar verir.bunu sahsiniza degil sohpet baabinda yaziyorum.

Atmayayım atmayayım diyorum ama

havalarinsesi.com/attachment/6356/havalarinsesi.com/attachment/6357/