Ankara Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Öyle yıllardır bu değişmiyor özellikle Ankara Kırıkkale hattı kabak gibi boşluk çıkmasıyla meşhur. Bunun birçok sebebi var aslında dağların konumu karacadağ güneydeki bize engel teşkil,alçak basıncın konumu Akdeniz'de patlayan ab'nin derinliği vs işin içinde. Daha birçok etmen mevcut yani öyle sağlam cephe yağışların alacağız ki bizi öyle keser. Önceki dönemlere baktığımızda 2007,2012 sezonu bunlara örnek

alçak basıncın konumu her şeyi değiştiriyor özellikle beypazarı tarafı ne olursa olsun boşlukta kalıyor

• En şanslı yer diyebilirim örtü bile oluşabilir

Dikmen Çaldağ tepesi 1350 rakım hava aşırı soğudu az önce hafif attı ama galiba 2 saat sonra falan başlar diye umut ediyorum ❄❄❄

• Resmi Gönderi

Dikmen Çaldağ tepesi 1350 rakım hava aşırı soğudu az önce hafif attı ama galiba 2 saat sonra falan başlar diye umut ediyorum ❄❄❄

Direk kar olarak başlar kardeşim şanslı yerlerdesin foto bekleriz alçak kesimlerde 2-4 şubatı bekliyeceğiz ya efsane ya kestane olacak potansiyeli var

• Direk kar olarak başlar kardeşim şanslı yerlerdesin foto bekleriz alçak kesimlerde 2-4 şubatı bekliyeceğiz ya efsane ya kestane olacak potansiyeli var

Alçak kesimler için de baya bir umut var bir de şu radar bozuk olmasaydı daha iyi olacakta neyse şuan aşırı rüzgar var ama hava komple kapalı belli potansiyeli var bakalım

• Resmi Gönderi

Alçak kesimler için de baya bir umut var bir de şu radar bozuk olmasaydı daha iyi olacakta neyse şuan aşırı rüzgar var ama hava komple kapalı belli potansiyeli var bakalım

Alçak kesimler başlangıçta sulu kar olabilir ama tatmin etmez o yüzden pek umursamıyorum dediğim gibi asıl gözüm şubat başında şöyle -2 derece de yağan karın tadı farklı oluyor

• Alçak kesimler başlangıçta sulu kar olabilir ama tatmin etmez o yüzden pek umursamıyorum dediğim gibi asıl gözüm şubat başında şöyle -2 derece de yağan karın tadı farklı oluyor

Aaa tabi geçen gün merkeze ilk kar yağdığın da benim burda beyaz dı ortalık ama çok kalmadı soğuk müsait yağışı yakalarsak en azından benim konum sağlam yağış alır

• Öyle yıllardır bu değişmiyor özellikle Ankara Kırıkkale hattı kabak gibi boşluk çıkmasıyla meşhur. Bunun birçok sebebi var aslında dağların konumu karacadağ güneydeki bize engel teşkil,alçak basıncın konumu Akdeniz'de patlayan ab'nin derinliği vs işin içinde. Daha birçok etmen mevcut yani öyle sağlam cephe yağışların alacağız ki bizi öyle keser. Önceki dönemlere baktığımızda 2007,2012 sezonu bunlara örnek

2012 kışı gerçekten efsaneydi sonrada öyle kar kırıkkale'de pek göremedik