İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Siz beklentileri düşük tutun hocam. Ben haritalı tahminimin hala arkasındayım. Anadolu yakası güney kıyıları konusunda fiyasko olsa ve başarısız olsam da geri kalan İstanbul için çoğunlukla başarılı.

Şimdi sıra yerel olarak DEK'ler ile 30cm'yi geçmede :)

Güney kıyılar 3-5cm de olsa örtü çekme ihtimalimiz var mı? Malum zemin sırılsıklam, birde son sistemlerde tutma konusunda bu taraflar çok inatçıydı...

• Siz beklentileri düşük tutun hocam. Ben haritalı tahminimin hala arkasındayım. Anadolu yakası güney kıyıları konusunda fiyasko olsa ve başarısız olsam da geri kalan İstanbul için çoğunlukla başarılı.

Abi bizim burası net 30u geçti şuan

Yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

Dün geceden beri sıcaklık bir defa bile 0 olmadı. Hep -0 değerlerdeydi

• CAN hocam yarın sultangazi bugünki sıcaklıklara yakın mı olur yoksa 1-2 dereceler görülebilir mi? Erime olursa kötü olur çok güzel bir örtü var dışarıda.

🇹🇷

• Evin önünde lüks araçların altında oluğu çarsak yamuldu geçen daha fazla kar vardı bunda nasıl yamuldu anlamadım sanırık rüzgardan yarım saattie alrm sesi dinlemekten beynim sulandı şimdi geldiler hasara bakıyolar

Tothenamadı

Hocam Ataşehir kıyı olarak sayılıyorsa tahmininiz doğru, el deymeyen yerlerde 15-20cm birikim var

• sıcaklık yüzünden efsaneyi kaçırdık geçen sistemin 850hpası ile bu sistemin yağışı birleşse neler olurdu neler

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

CAN hocam yarın sultangazi bugünki sıcaklıklara yakın mı olur yoksa 1-2 dereceler görülebilir mi? Erime olursa kötü olur çok güzel bir örtü var dışarıda.

Yarın bir nebze daha yüksek olur özellikle kıyılarda. Salı düşüyor sıcaklık.

• pzt geceden çnce kıyılarda kuru kar zor gibi 1.2° olduk mgm bu saatte 0° bekliyomuş

Tothenamadı

• Allah O'dur ki, rüzgârları gönderir, bunlar da bulutu kaldırır. Derken, Allah onu gökte dilediği gibi yayar ve parça parça eder; nihayet arasından yağmurun çıktığını görürsün. Allah dilediği kullarına yağmuru nasip edince, onlar seviniverirler.

﴾43﴿
    Görmez misin ki, Allah bulutları yürütür, sonra onları birleştirir, sonra onları üst üste binip yoğunlaşmış bulut kümesi haline getirir. Bu sırada bulut aralıklarından çakan şimşeği görürsün; gökten, oradaki bulut dağlarından dolu yağdırır da bunu dilediğine isabet ettirir, dilediğinden de onu uzaklaştırır, bu arada şimşeğinin parıltısı neredeyse gözleri kör edecek.

Herşey Allahın elinde dostlar. İsyan etmeye gerek yok. İnşallah önümüzdeki sistem daha tatmin eder boğaz çevresini..

• sıcaklık 1° takıldı kaldı mgm tahminin bile üstünde

Tothenamadı

• Sultangazide isi adasimi var çözemedim bi - degerlere dusemedi yağan kar bosa gidiyor etkisinide yitirdi zaten