İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Bu şehire -20 de girse soğuk bakımından bitik her yer beton heryer leş icinde egsoz gazi vs sayilcak cok sey var ağaç yok denecek kadar az sonra neden kar yağmıyor normal karsilamak lazim artik istanbul bitik nüfus orani cok yüksek bu şehire değil 1987 yada 2004 -2017 bile ARTIK gelmez birbirimizi kandirmayalim degil mi hocalarim ?

• Resmi Gönderi

Bu şehire -20 de girse soğuk bakımından bitik her yer beton heryer leş icinde egsoz gazi vs sayilcak cok sey var ağaç yok denecek kadar az sonra neden kar yağmıyor normal karsilamak lazim artik istanbul bitik nüfus orani cok yüksek bu şehire değil 1987 yada 2004 -2017 bile ARTIK gelmez birbirimizi kandirmayalim degil mi hocalarim ?

Öyle bir anlatıyorsunuz ki 2017 dediğiniz tarih daha dün gibi neden gelmesin :)

• Bu şehire -20 de girse soğuk bakımından bitik her yer beton heryer leş icinde egsoz gazi vs sayilcak cok sey var ağaç yok denecek kadar az sonra neden kar yağmıyor normal karsilamak lazim artik istanbul bitik nüfus orani cok yüksek bu şehire değil 1987 yada 2004 -2017 bile ARTIK gelmez birbirimizi kandirmayalim degil mi hocalarim ?

Şu hayatta şans çok önemlidir. Futbolda, iş hayatında, ev hayatında, yaşamanın her dalında herşeyde şans çok önemlidir.

Şimdi diyeceksiniz hocam ne alaka!! Hava ile

Şöyle söylim şansımız olsa o siklon daha farklı yol, şekil alırdı. Şansımız olsa sistemin ana bölümü direk Yunanistan balkanlar odaklı inmezdi. Şansımız olsa azor 20 şubat sonrası aktifliğini bu sistemde görürdük. Yine şansımız olsa önümüzdeki sistemi görüyorsunuz. Azor üstünden geçişen ab siklonları bu kadar azora baskı yapmazdı. Ve bu sistemin biitmine hemen sistem alırdık. Şuan belli olan bir durum yok hala yine şansımız var :)

• Öyle bir anlatıyorsunuz ki 2017 dediğiniz tarih daha dün gibi neden gelmesin :)

Hocam 2017 bile olsa her 10 senede %34 geliyor digerleri bos zaten ordan yola ciktim bende ??

• Baya yağıyor yağan tutuyor

İsmail Pendige gittim bugun de kar adına birşey göremedim. Sabiha Gökçen havaalanı yakını. Bizim burası ile arada kat kat fark var. Şimdi sizi daha iyi anlıyorum.

• Şu hayatta şans çok önemlidir. Futbolda, iş hayatında, ev hayatında, yaşamanın her dalında herşeyde şans çok önemlidir.

Şimdi diyeceksiniz hocam ne alaka!! Hava ile

Şöyle söylim şansımız olsa o siklon daha farklı yol, şekil alırdı. Şansımız olsa sistemin ana bölümü direk Yunanistan balkanlar odaklı inmezdi. Şansımız olsa azor 20 şubat sonrası aktifliğini bu sistemde görürdük. Yine şansımız olsa önümüzdeki sistemi görüyorsunuz. Azor üstünden geçişen ab siklonları bu kadar azora baskı yapmazdı. Ve bu sistemin biitmine hemen sistem alırdık. Şuan belli olan bir durum yok hala yine şansımız var :)

Helal hocam tam demek istedigim noktalara deginmissiniz iste ah bi sans bizden yana gitse gfs 1 mart -24 zorluyor aymi tarihte tekrar 87 yi yasatmaya mi calisiyor bilinmez ama modellere guvenilmez 48 saate bile yok oluyor bekleyip gorecegiz artik

• Resmi Gönderi

Geceden Çarşamba sabahına kadar DEK yağışları etkisini arttırarak devam edecek. Ayrıca konumunuzda yağmadı diye boş boş hesap sormanın da lüzumu yok zaten belirtildi YEREL olarak dendi. DEK yağışı adı üstünde yerel olarak yağar. Şansınız yoksa kendi şansınıza küsün.

Sistem bitse Çarşamba sabahına gelsek neyse diyeceğim de. Daha 2 gün var sistemin bitmesine neredeyse.

• Bu gece 00:00 civarı güçlü bir dek cephesi geçmesi tahmin ediyorum o kadar uzun bir ve güçlü ki sabah kadar özelikle İstanbul kuzey kesimlerini ciddi etkilime şansı var.

Bir ucu Kırklareli kadar sarkabilir..

Devamı İstanbula sonrası güney dogulu yol alarak devam edecek gibi.

• Bu gece 00:00 civarı güçlü bir dek cephesi geçmesi tahmin ediyorum o kadar uzun bir ve güçlü ki sabah kadar özelikle İstanbul kuzey kesimlerini ciddi etkilime şansı var.

Bir ucu Kırklareli kadar sarkabilir..

Devamı İstanbula sonrası güney dogulu yol alarak devam edecek gibi.

İstanbul'un güneyine etki eder mi?

• Sahillerde oturanlar da psikolojik sorunlar oluşmuş gözüküyor. Herkes bilinçsiz konuşuyor, mevcut dandik sistemde bile 50 metre yukarıları minimum 20 cm almış, bazı sahiller de 3/5 cm almış, üstelik de 850 de -8 ler ile almış, siz diyorsunuz ki bu ne biçim şehir???? Tavuk su içer Allah a bakar, şükredin... bu şehire -13 ve altı girerse yıkılır gider.