İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Bir türlü düzgün bir dek bandı yakalayamadık gelen dekler 5 dk yağıp gidiyo sistemi bu şekilde kapattık güzel örtü aldı istanbulun %80 i onlara hayırlı olsun

Tothenamadı

• Herkes şuan böyle açık ve net .

Avrupa alcağını aldı zaten boğaz hattı 0 dek neredeyse hiç şansımız yoktu

Tothenamadı

• ee nerde kaldı mezosiklon 23 de şampiyonlar ligi maçları var onları izlerim bak yoksa :'D

• Avrupa alcağını aldı zaten boğaz hattı 0 dek neredeyse hiç şansımız yoktu

Soğuk girisi ile 700hp rüzgarları çakışıyor ne yazıkki kütle olsa bile yok oluyor herkes dek olucak diye bekliyor ama kimse rüzgar ve jet akimlara dahil bakmiyor ne yazikki sonuc bu

• ee nerde kaldı mezosiklon 23 de şampiyonlar ligi maçları var onları izlerim bak yoksa :'D

Tavsiyem ac izle hocam kutle gelmez su saatlerde nem dusuk olursada 3-5 dakikalik gecisler olur sadece

• gerçekten mesajları okuyunca CAN hak verdim hocam bütün gün böyle mesajalara maruz kalınca haklısınız gerçekten

• Resmi Gönderi

pasted-from-clipboard.png

Avrupa yakası daha çok şu an radarda olduğu gibi sığ dekler alacak. Nem %70'leri geçtiğinde kütlelerde yeşillikler de olacaktır.

Anadolu Yakası yukarıdan inen mezosiklonik girdap kalıntıları sayesinde daha az sıkıntı yaşayacak ve yer yer açık yeşil-sarı kütleler görünebilir gece boyunca.

Boğaz hattının durumu belirsiz, ortaya karışık kütleler vuracaktır burayı da :)

DEK'ler gece boyu devam edecek.

• Resmi Gönderi

Arkadaşlar özellikle sistem vakti üyelerin konularda dilediği gibi yazmasına müsaade ediyoruz. Normalde tahmin içerikli yazılar üyeler tarafından ancak Üyelerin Şahsi Tahminleri konusunda yazılabiliyor. Bu durumda sizin yapmanız gereken şey yalnızca tahminci ve yöneticilerin yazdıklarını dikkate almak.

• CAN: Üstteki yazıları okuyunca moralim alt üst oldu. (Avrupa yakası bitmiştir vs..) İnanın artık kafam allak bullak oluyor, tahmin yazanlar kimdir ve bilgileri nelerdir anlamıyorum

• Resmi Gönderi

CAN: Üstteki yazıları okuyunca moralim alt üst oldu. (Avrupa yakası bitmiştir vs..) İnanın artık kafam allak bullak oluyor, tahmin yazanlar kimdir ve bilgileri nelerdir anlamıyorum

Özel yani mor renkli üyeler, tahminciler, sorumlular ve yönetim ekibi dışında olanların konularda yazdıklarını dikkate almayınız. Kendilerini kanıtlayanlar zaten belli başlı rütbeler kazanıyor forumda :)

Çoğunluk zaten troll ve ortamı bozma amaçlı yazıyor bu tarz olumsuz şeyleri.

• CAN: Üstteki yazıları okuyunca moralim alt üst oldu. (Avrupa yakası bitmiştir vs..) İnanın artık kafam allak bullak oluyor, tahmin yazanlar kimdir ve bilgileri nelerdir anlamıyorum

Beni kast ediyorsan heger inan bir cok kisinin merak edip surekli bekleyip ama bi o kadarda goremedikleri ve duyamadiklari kisiyim bilgi konusuna gelicek olursak ben bu ise bi kac senedir degil 2003 de basladim 2004 kisinin sinoptiklerinide cok iyi hatirliyorum tecrubesiz kelimeler havaya atilmis birer tasa benzer bunuda boyle bilesin sadece kal saglicakla.