İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Hocam yarın gece başlıyor 23 ocak gecesi işte 23 ocak gün içi zaten show var

Yani hocam tam anlayamadım affınıza sığınarak sadece şunu sorayım. Yarın gecemi

Yoksa pazarı pazartesiye bağlayan gece mi iyi olur. Hayırlı akşamlar hocam.

• bazı yorumları şaşkınlık içinde takip ediyorum,günlerdir model takibi yapıyoruz ama bazı kişiler sırf bilgi kirliliği için yorumlar yazıyorlar,

asıl soğuklar, yağışlar ne zaman başlıyor vs.

hiçbisey kafalarına girmemiş demek ki..!

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen SnowBall13 (21 Ocak 2022 21:06).

• bazı yorumları şaşkınlık içinde takip ediyorum,günlerdir model takibi yapıyoruz ama bazı kişiler sırf bilgi kirliliği için yorumlar yazıyorlar,

hiçbisey kafalarına girmemiş demekki...

Herkes model bilecek diye bişey yok. Herkes istişare yapsın bilen bilmeye bilgi versin diye forum var.

• Herkes model bilecek diye bişey yok. Herkes istişare yapsın bilen bilmeye bilgi versin diye forum var.

Burada ki hocalar herşeyi herkesin anliyacağı şekilde anlatıyorlar zaten,ama halen yok sistem tırt sistem şöyle böyle yorumları geliyor,laf olsun torba olsun başka bişey değil,yani yaş farkı bazılarında belli oluyor

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen SnowBall13 (21 Ocak 2022 21:11).

• Yani hocam tam anlayamadım affınıza sığınarak sadece şunu sorayım. Yarın gecemi

Yoksa pazarı pazartesiye bağlayan gece mi iyi olur. Hayırlı akşamlar hocam.

Yarın gece başlıyor pazar günü devam gündüz

• tamam da forum varda sırf moral bozmak için yazilan yazilar var milletin damarina basmak icin mesela sinan baskanin sayfasinda 2 3 tane yeni uye troll amaci belli olmayan tipler var

bazı yorumları şaşkınlık içinde takip ediyorum,günlerdir model takibi yapıyoruz ama bazı kişiler sırf bilgi kirliliği için yorumlar yazıyorlar,

hiçbisey kafalarına girmemiş demek ki..!

Herkes sistemi girer girmez bitirdi. Beklenti her neresi olursun direk yağış kar olacak beklentisi.

Bu işler böyle olmaz mevsimleri bile Allah ayrı ayrı güzellikte yaratmış sonbahar olmadan kış gelmiyor. İlkbahar olmadan yaz. Ülkemizin kıymetini bilelim. Bazı yerler adamlar 2 mevsim yaşıyor yaz ve kış yada ilkbahar ve kış olarak

• Şu an verilere göre 23 ocak pazar günü gün boyu hafif yer yer kuvvetli olmak üzere kar yağışı. (güney sahil sıkıntılı) 24 ocak pazartesi günü kuvvetli kar yağışı beklentisi vardır.

ŞUAN YAĞIŞ YAVAŞ YAVAŞ KESİLMEYE BAŞLADI.

• abi cm tahmini gelir mi ilçe ilçe

Değişiyor. Şuan için Anadolu yakası dogu güney dogusu için 15 cm beklenti var.

Diger yerler için yer yer 5 yer yer 8 ila 10 cm

Güney sahil kesimi sıkıntılı hava da kar 1 ila 4 cm arası gibi