İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Bu sistem 6-7 şubat 2020 sisteminden daha güzel olur mu?

6-7 şubat sistemi, anadoluyu bilmem ama avrupa yakası için tam bir hüsrandı. Konumuma 15 cm beklenirken sabah kalktığımda yerde 1 cm kar bile yoktu çok üzülmüştüm.

🇹🇷

• beylikdüzü nolur arkadaşlar

Örtülü Kar yağışlı Rakım avantajı var bu yüzden Avrupa yakasının en şanslı konumlarından

CAN abim... 3. Havalimanı Arnavutköy bir yorum rica etsem senden abim

Dek'in en fazla vuracağı yerlerden biri olabilir örtülü kar yağışlı

Bu sistem 6-7 şubat 2020 sisteminden daha güzel olur mu?

6-7 şubat sistemi, anadoluyu bilmem ama avrupa yakası için tam bir hüsrandı. Konumuma 15 cm beklenirken sabah kalktığımda yerde 1 cm kar bile yoktu çok üzülmüştüm.

Bunda örtü görme ihtimaliniz daha yüksek kar topu bile oynarsınız :olumlu: 2020 Şubattan çok daha fazla etkili şu görüntüyle

6 Şubat 2020 Avrupa için berbatti zaten. O sistemden daha kötü olursa sistem denmez ona. O zaman sıcaklıktan dolayı çok kar yagmasina rağmen tutmadı.

o kadar beklemistik esenyurtta 1 saat yagdı yagmadı kar bitti :)

• Örtülü Kar yağışlı Rakım avantajı var bu yüzden Avrupa yakasının en şanslı konumlarından

Dek'in en fazla vuracağı yerlerden biri olabilir örtülü kar yağışlı

Bunda örtü görme ihtimaliniz daha yüksek kar topu bile oynarsınız :olumlu: 2020 Şubattan çok daha fazla etkili şu görüntüyle

2020 ye kar sistemi bile denmez. Sadece havada yağdı. Kıyaslamak bile hata bana göre :)

• kar yağışı anadolu yakası sahil kesimleri için çok az verilmiş.miktar konusu için erken inşallah düzelir.yarın akşam yavaş yavaş şekillenmeye başlar. dek yağışları pek belli olmuyor

• Konumum adına ve bölgemiz adına sistem inşallah daha da güçlenerek gelir