İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• 17 18 arası sıcaklık ort -5 e yükselmiş bu böyle mi olur yoksa değişir mi

5 gün var orta vadede değişme ihtimali var. Hatırlarsınız pazar günü içinde hafta içi modeller biraz bozmuştu vade yakınlaşınca toparladı. Bakalım belki aynı senrayoyu yaşarız gene. Bu arada ilk defa x kişinin videosu beni umutlandırdı :D

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

ECMWF twitter ana hesabından engel yedim az önce.. Başaramadık abi. CAN  Sinan  Angora :/

İyi çıkar iyi ben öyle sanıyorum

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Ecmwf yetkilileri ile konuştum Castiello68 senden çok özür dilediler. Dediler abi tanıdık olduğunu bilsek yapmazdık falan ben pek yüz vermedim. Dedim adam akıllı güncelleyin şu modeli afettirin kendinizi. Halledecekler bu akşam raad olun B)

Tothenamadı

• Ecmwf yetkilileri ile konuştum Castiello68 senden çok özür dilediler. Dediler abi tanıdık olduğunu bilsek yapmazdık falan ben pek yüz vermedim. Dedim adam akıllı güncelleyin şu modeli afettirin kendinizi. Halledecekler bu akşam raad olun B)

Kral m*

• Kar trakyadan mi gircek hocam?

Evet daha çok güney ve güneydogu kısımları yogun. Pazar öglen gibi kesilmeye başlayacak. İstanbulda ise pazar akşamı 21:00 kadar devam edecek.

• Evet daha çok güney ve güneydogu kısımları yogun. Pazar öglen gibi kesilmeye başlayacak. İstanbulda ise pazar akşamı 21:00 kadar devam edecek.

21 den sonra İstanbul da kesilcekmi yağış

• 21 den sonra İstanbul da kesilcekmi yağış

Anadolu yakası için pazartesi ögelene kadar ara ara devam edecek. Bu sebeple baştan beri Anadolu yakası daha çok şanslı dedim. Avrupa yakası için gece 23:00 civarı bitmiş olacak. Ufak tefek ara ara geçiş olabilir ama yok sayılacak kadar.

• Siklon hep doğu Akdeniz'de patliyor ve işimize gelmiyor. Girit'te patlasa İstanbul'u kara gömer. Belli olmaz siklon Girit'te oluşur belki.

• Anadolu yakası için pazartesi ögelene kadar ara ara devam edecek. Bu sebeple baştan beri Anadolu yakası daha çok şanslı dedim. Avrupa yakası için gece 23:00 civarı bitmiş olacak. Ufak tefek ara ara geçiş olabilir ama yok sayılacak kadar.

DEK ne zaman başlıyor?

🇹🇷

• aynı gibi ya bilemedim ki ya da ben göremedim fark