Sohbetimiz Bol Olsun!

• arkadaşlar bakın artık sistemi can abi sistemi çözemez çünkü dek ve siklon hareketinden dolayı ne yaşacağımızı bilemez sizin yapmanız gereken yağışı mgm radarından takip etmeniz lazım soğuklar iyi göreceğiniz her kütle KAR olarak düşecektir modeli de takip etmenize gerek yok çünkü adam akıllı bir konuda sabit olamıyorlar bu yüzden CAN abiyi rahat bırakarım o da sistemi takip etsin yaşasın zaten önemli bir gelişme olursa bildirir bize

• Resmi Gönderi

Mersinde hava 12 derece şiddetli yağışlı

Sanırım 6-10 şubat sistemi bu kışın son sistemi ? Bu konu hakkında bir şey yazabilir misiniz ?

Son sistemi mi takip et takip

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

arkadaşlar bakın artık sistemi can abi sistemi çözemez çünkü dek ve siklon hareketinden dolayı ne yaşacağımızı bilemez sizin yapmanız gereken yağışı mgm radarından takip etmeniz lazım soğuklar iyi göreceğiniz her kütle KAR olarak düşecektir modeli de takip etmenize gerek yok çünkü adam akıllı bir konuda sabit olamıyorlar bu yüzden CAN abiyi rahat bırakarım o da sistemi takip etsin yaşasın zaten önemli bir gelişme olursa bildirir bize

Özetlemiş kısacası durumu. Benlik bir şey kalmadı ben de 2 gün radar takibi yapacağım.

• Yazıktır ya 3 sene boyunca bir sistemi güzel yakalayacağız diye tüm gece uyumadık. Gün boyu uykusuz kaldık. Yahu arkadaşım kalıyor 1-2 hala kötü yönde gelişim oluyor ya bırakta bir mutlu olalım artık ya. Kar sevdalısıyız biz. Hiç mutlu olamıyoruz bu kötü gelişmeler olunca. Biz istedik ki en azından bir ince örtü olsun onla yetinelim. Elimizdekini de alıyor resmen model Böyle gfs modeli bizi böyle üzecekse yazıklar olsun. 1 2 gün kala bile yağışı bozuyor böyle bir model işte bu kadar basarisiz ve gıcık işte. Yazıklar olsun. Çok şey istemedik. Şimdi gene Şubat sonuna doğru güzel sistem verse yine benzer olaylar olacağına eminim. Bakın ben size söyleyeyim. Son 3 gün kala bile meşaleleri yakmayın artık derim. Bu bizim dansöz gfs daha dün güzel yağış verirken yarın resmen yağışı bastırıyordu. Bizi 3 sene boyunca son anda üzmesi artık beni iyice sinirlendirmeye başladı. Böyle sırtımız son anda yere inecekse. Ben artık ne model takibi yapacağım nede bilgilenmek için meteorolojik forumlara bakacağım hiç çekilmiyor çünkü bu ben bıktım artık. Yazıktır.

Benim için bu kış bitmiştir ben noktayı Koyuyorum. Şimdi dersiniz hala şans var. Geçen senede ondan önceki senede aynı şeyi diyorduk. Efsane gözüken sistemler gün geçtikçe dahada bozmaya başladı ve bir efsane için saçımızı başımızı yorduk sonuç ne oldu peki??? Ben size özetleyeyim hüsranda hüsran. Son 3 senedir ne zaman efsane gözüken sistem geldi. Ki.

Ahanda. Bu 3. Senenin toplamındakı en iyi 11-12 sistemlerden biriydi. Buda cacık olan sistemlerden biri etti sana bir hüsran daha. Ben artık sildim bu kışı benden bu kadar

• Yazıktır ya 3 sene boyunca bir sistemi güzel yakalayacağız diye tüm gece uyumadık. Gün boyu uykusuz kaldık. Yahu arkadaşım kalıyor 1-2 hala kötü yönde gelişim oluyor ya bırakta bir mutlu olalım artık ya. Kar sevdalısıyız biz. Hiç mutlu olamıyoruz bu kötü gelişmeler olunca. Biz istedik ki en azından bir ince örtü olsun onla yetinelim. Elimizdekini de alıyor resmen model Böyle gfs modeli bizi böyle üzecekse yazıklar olsun. 1 2 gün kala bile yağışı bozuyor böyle bir model işte bu kadar basarisiz ve gıcık işte. Yazıklar olsun. Çok şey istemedik. Şimdi gene Şubat sonuna doğru güzel sistem verse yine benzer olaylar olacağına eminim. Bakın ben size söyleyeyim. Son 3 gün kala bile meşaleleri yakmayın artık derim. Bu bizim dansöz gfs daha dün güzel yağış verirken yarın resmen yağışı bastırıyordu. Bizi 3 sene boyunca son anda üzmesi artık beni iyice sinirlendirmeye başladı. Böyle sırtımız son anda yere inecekse. Ben artık ne model takibi yapacağım nede bilgilenmek için meteorolojik forumlara bakacağım hiç çekilmiyor çünkü bu ben bıktım artık. Yazıktır.

Benim için bu kış bitmiştir ben noktayı Koyuyorum. Şimdi dersiniz hala şans var. Geçen senede ondan önceki senede aynı şeyi diyorduk. Efsane gözüken sistemler gün geçtikçe dahada bozmaya başladı ve bir efsane için saçımızı başımızı yorduk sonuç ne oldu peki??? Ben size özetleyeyim hüsranda hüsran. Son 3 senedir ne zaman efsane gözüken sistem geldi. Ki.

Ahanda. Bu 3. Senenin toplamındakı en iyi 11-12 sistemlerden biriydi. Buda cacık olan sistemlerden biri etti sana bir hüsran daha. Ben artık sildim bu kışı benden bu kadar

Yusuf dedim sana modellere bakma diye.

Tamam anlıyorum ilk günden kat kat kötü verdi ama sen yine kar alacağına şükret.

Modellere sadece uzun vadede bak. Dediğim gibi..

🇹🇷

• Ne kar alacağım arkadaşım cumartesi sabahı örtü bile yok iyice çöp oldu sistem

• Ne kar alacağım arkadaşım cumartesi sabahı örtü bile yok iyice çöp oldu sistem

Var, neden olmasın ?

Radar takibi yap. Bu sistem sürpriz sistemi.

Sistem günü burada çok kar var, okullar tatil edildi bile diyebilirsin, ben bu kadar söylüyorum.

Ayrıca daha 22 şubat var.

🇹🇷

• Resmi Gönderi

@Y_u_s_u_f1 İsyan edeceksen git başka yerde et daha görmeyim bu yazılarını uzaklaşırsın

• @Y_u_s_u_f1 İsyan edeceksen git başka yerde et daha görmeyim bu yazılarını uzaklaşırsın

Ediyor zaten.

Anlatamıyorum ki, teselli ediyorum bana kızıyor. Sistem günü görürüm karların altındaki fotosunu :)

🇹🇷

• Resmi Gönderi

Son kez dedim artık isyan edeni istemiyorum sitede

Gfs veya Ecmwf yada modellere değil