Sohbetimiz Bol Olsun!

• Çok şapşal haraketleri var çok sevimli. Kafasını sallıyor. Gagasıyla duvara vuruyor birşeyler ediyor güldürüyor beni

• Resmi Gönderi

Babacık kelimesini öğrettim. Onla ilgilenince neşelenip tüylerini kabartıyor çok seviyor beni. Eve girer girmez başlıyor ötmeye cik cik diye

5 yaş dedin ya..

Sadece babacik yetmez Yusuf.

Onun 10-15 kelime söylemesi lazımdi.

Eger tek tük konuşuyorsa bu zaman zarfında, dışı bir muhabbet kuşun var demektir

• 5 yaş dedin ya..

Sadece babacik yetmez Yusuf.

Onun 10-15 kelime söylemesi lazımdi.

Eger tek tük konuşuyorsa bu zaman zarfında, dışı bir muhabbet kuşun var demektir

Erkek ama ben öğretmeye üşendim hep oyun oynattım ona :'D

• Hayvanın ömrünü uzatmak için elimden geleni yapıyorum

• benim telefon android 10 wifi ye baglaniyor ama internet yok diyor hata veriyor sadece 1 cihazda pluyor cozumu nedir

• Ecwmf birazdan öngörü verir bize durun bakalım nasıl bir sistem. Huyu ne çözmek istiyorum artık geliş yönü. Çıkış yönü. Alçak basıncın geleceği yön yağışta sıkıntı oluşturur mu.. hepsinin cevabını istiyorum modellerden. Altyapısını görmek istiyorum.

• Resmi Gönderi

benim telefon android 10 wifi ye baglaniyor ama internet yok diyor hata veriyor sadece 1 cihazda pluyor cozumu nedir

Modem de hat gitmiş olabilir.

Modemi kapat 10-15 Saniye kadar bekle aç.

Olmazsa telin de kapatılıp açılması sonuç verebilir.

• Merhaba arkadaşlar

DOĞALGAZ FATURASI ÖDEMELİ ÇEKİLİŞ VİDEOSU! Abone Olan Herkes Katılabilir #çekiliş #ödül

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Resmi Gönderi

Merhaba arkadaşlar

DOĞALGAZ FATURASI ÖDEMELİ ÇEKİLİŞ VİDEOSU! Abone Olan Herkes Katılabilir #çekiliş #ödül

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Maşallah maşallah

İşleri ilerlettin abim :)

Abonen çok olsun.Eline sağlık

• Merhaba arkadaşlar

Neyzen dostum nereye yorum yapacağız yorum bölümü yok o video da.

Bu arada başarılar devamını dilerim.

• Neyzen dostum nereye yorum yapacağız yorum bölümü yok o video da.

Bu arada başarılar devamını dilerim.

Merhaba yorum kısmı açık ama bu youtube yeni güncelleme ile yorumları bulmayı zorlaştırdı adeta. Cepten bakıyrosanız bayağı aşağılarda var.

• Resmi Gönderi

Merhaba yorum kısmı açık ama bu youtube yeni güncelleme ile yorumları bulmayı zorlaştırdı adeta. Cepten bakıyrosanız bayağı aşağılarda var.

Senin direk kanal linkini at buraya.

Siteye attığın videodan da zor erişim ediliyor sanki:)