Marmara Bölgesi Yorum Konusu { Sorumlusu Estimator }

• Resmi Gönderi

Bursa cephe yağışlarını sever kanka :)

2 soguk cephemi var hocam simdi burada madem acik yardim et. yoksa biri sicak cephe digeri soguk cephemi. simdi bu 2 cephe karsilasirsa noluyor sicak soguk okluzyonmu oluyor. stasyoner degildir heralde hareket edecek. o zaman yarin soguk okluzyonmu olusacak demek bu bi el ativer samet sunlari bi deyiver ben cok anlamaz. (: sagdaki super hucremi yoksa hocam eyvah cok yagis var orada o zaman :O (super hucrenin orada göl var nemlilik cok bursada nem yetmedi ilk yagis beklenenin altinda kaldi sımdılık ama olusuyor daha sıstem)

Screenshot from 2022-08-24 20-35-57.png

• bursa goruklede firtinali olaganustu hava sartları var suan kazasiz belasiz insallah. yalova bilecikten haberi olan varsa yazsin suraya birseyler arkadaslar

Yer yer 51 - 75 kg yağış bekleniyordu bursaya . Sistemin öncülerindendi Mgm turuncu uyarı vermişti ne kadar yağmu yağdı ? İznik orhangazi tarafına vurmuş heralde

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Resmi Gönderi

Yer yer 51 - 75 kg yağış bekleniyordu bursaya . Sistemin öncülerindendi Mgm turuncu uyarı vermişti ne kadar yağmu yağdı ? İznik orhangazi tarafına vurmuş heralde

birde yarinki sicak cepheyi gorelim samet gerci hic bakamadim ole kalmis aklimda. su isleri bitirdigim gibi gecicem hemen basina.

• Gelecek sıcak hava atağı ile birlikte güneyli ruzgarlar eseceginden Kocaeli 40 derecenin üzerini görebilir

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• 2022 Yılı Ağustos Ayı Ortalama Sıcaklıklarının 1991-2020 Normallerine Göre Mukayesesi

Marmara Bölgesi

Ortalama sıcaklıklar, Edirne, Çorlu, Kumköy/Kilyos, İstanbul, Kocaeli, Gökçeada, Uzunköprü, Şile, Lüleburgaz çevrelerinde mevsim normallerinin üzerinde gerçekleşirken; bölgenin diğer kesimlerinde mevsim normalleri civarında gerçekleşmiştir. Bölgenin Ağustos ayı uzun yıllar ortalama sıcaklığı 24.6 °C iken, 2022 Ağustos ayı 25.7 °C olarak gerçekleşmiştir. Bölgede en düşük sıcaklık 15.3 °C olarak Balıkesir’de, en yüksek sıcaklık ise 38.4 °C olarak Kocaeli’de gözlenmiştir

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Kar gelsin artık Marmara’ya ya yoğun kar yağışı haberleri duyalım 1 hafta 10 gün yoğun kar var desin Marmara için bunlar olsun çok istiyorum Sinan abi olucakmı böyle şeyler bu sene

• Resmi Gönderi

Kar gelsin artık Marmara’ya ya yoğun kar yağışı haberleri duyalım 1 hafta 10 gün yoğun kar var desin Marmara için bunlar olsun çok istiyorum Sinan abi olucakmı böyle şeyler bu sene

İnşaALLAH

Neden olmasın

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Güzel uzun bir tatmin edici yazı tahmin ne zaman gelicek Sinan abim

Hazır değilim daha.

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"