Marmara Bölgesi Yorum Konusu { Sorumlusu Estimator }

• Öyle bir duruma düştü ki konumum, dek konusunda en şanslı saatlerde dahi bir boşlukta kalmayı becerebiliyor şuan 0 cm ile ters rekora koşuyorum böyle bir potansiyelli sistemin olmasına rağmen

Vallaha birebir aynı şekilde. Konumum normalde DEK'lerde herhangi bir bölgeye göre 2 kat şanslı olur her sistemde, ama bu sefer 1 cm bile örtü olmadı yerde aşırı trajikomik bir olay.

:kralice:

• Vallaha birebir aynı şekilde. Konumum normalde DEK'lerde herhangi bir bölgeye göre 2 kat şanslı olur her sistemde, ama bu sefer 1 cm bile örtü olmadı yerde aşırı trajikomik bir olay.

Yanii Gölcük yukarıdan gelen deklerden boşlukta kalmayı nasıl başardı, anlatsın bana bu başarı hikayesini

• Bu sistem Anadolu yakasına özel yapılmış sanki kocaeli tarafı bomboş

• Yanii Gölcük yukarıdan gelen deklerden boşlukta kalmayı nasıl başardı, anlatsın bana bu başarı hikayesini

Derinceyle beraber oturup anlatsınlar bakalım bu nasıl iş cidden yani

• Derinceyle beraber oturup anlatsınlar bakalım bu nasıl iş cidden yani

Körfezi de ekle hocam eriyor zaten 1-2 cm vardı o da yok şuan :/

• Hem deprem hem hava kötü gidiyor.Deprem haberlerini duydukça kötü oluyorum zaten kar yağınca biraz psikolojim düzelir diyorum o da kötü gidiyor.Valla ne yapacağız bilmiyorum.Kardan beklentim sıfırdı zaten ama deprem psikolojik anlamda yoruyor insanı :/

• Çok yoğun yağış anında 1cm civarı beyazlıyor her yer yağış durduğu an saniyeler içinde eriyor bakalım akşam-gece değişecek mi bu durum

• Konumumda sistem rezalet ilerliyor, arada bir orta kuvvet yağışları yakalıyoruz fakat o da yağışın durmasıyla beyazlayan yerlerde direkt eriyor, beyazlama derken zeminler zaten ıslak olduğu için tutma olmuyor

• Ulan 😂😂 Deli ettin beni 7-8 şubat sistemi hiç yoktan orta kuvette kar yakalıyorum beyazlama yapar diyorum, beyazlama oluyor 20_25 dakika ara veriyor o zaman diliminde eriyorda eriyor 😂😂😂

• Yağan karın bir tadı yok ama yine de kafa dağıtmak için güzel bir yağış oluyor.

Tadi olmaması bir yana ben hala şaşırıyorum zaten millet can derdinde hala hava durumu paylaşılıyor.Tamam bizde atmosfer aşığıyızda tarihimizin en ciddi depremiyle karşı karşıyayız hala enkaz altında canıyla boğuşan insanlar var dişarda evsiz kalıp kar altında donanlar var bizde burda kar kovalıyoruz hiç olmassa şu ilk birkaç kritik günü atlatana kadar havadan sudan bahsetmek bence hoş değil.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Oguzhan ().