Marmara Bölgesi Yorum Konusu { Sorumlusu Estimator }

• Tepki kesinlikle yok görselde olsa araba cati ustleride olsa ben dahil birçok kişi bu tür yorumlamalar yaptık. Ancak kütle erken oluştu erken giriş yaptı veya başka bir sebepte olabilir bir çok senaryo var sonuç olarak. Söylediğim şey malesef seyirlikte olsa tahmin tutmadı. Tutmayadabilir. Bundan kimsede sorumlu tutulamaz. Genc bir arkadaşa benziyorsun. Lütfen tahminlerini hız kesmeden devam ettir. Beğeniyorum yorumlarını. başarılar diliyorum.

Hocam zaten sadece size söylemedim böyle insanlar çok var maalesef kar yağmayınca suçluları tahminciler olrak gösteriyor örneğin ben kar hiç yok yağmur var desem daha az risk almış olurum ve bana tepki gösterilme ihtimalim azalır ama sadece kendimi kandırmış olurum o yüzden yazdım bu yazıyı sizin için değil

• Arkadaslar izmit için mgm sıcaklık değerlerini yanlış verdiğini keşfettim araba termometresi ve dükkanlarda ki 3derece verirken mgm 5.5 derece veriyor

• Hocam zaten sadece size söylemedim böyle insanlar çok var maalesef kar yağmayınca suçluları tahminciler olrak gösteriyor örneğin ben kar hiç yok yağmur var desem daha az risk almış olurum ve bana tepki gösterilme ihtimalim azalır ama sadece kendimi kandırmış olurum o yüzden yazdım bu yazıyı sizin için değil

Bu arada inceden yağmaya başladı ;)

• İstanbul için tamam ama izmit ve Sakarya için fos bir sistem oldu 2. Salınım da da soğuk izmit sakaryaya geç girecek gibi bence o kar hafitalsrinda ki 60-70cm ler gerçek dışı hayal ürünü gibi birşey

Bu 60-70cm tahmini tutacak olan değil yağacak olan karın tahminidir. 60mm yağar ama erir 10 cm tutar belki 20.

• Resmi Gönderi

Arkadaslar izmit için mgm sıcaklık değerlerini yanlış verdiğini keşfettim araba termometresi ve dükkanlarda ki 3derece verirken mgm 5.5 derece veriyor

Tespitin senin sıcaklık durumun

Meteoroloji işleri neden yanlış değer versin

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Arkadaslar izmit için mgm sıcaklık değerlerini yanlış verdiğini keşfettim araba termometresi ve dükkanlarda ki 3derece verirken mgm 5.5 derece veriyor

istasyon sıcaklığını veriyor o

• Tespitin senin sıcaklık durumun

Meteoroloji işleri neden yanlış değer versin

Hocam İzmit'te oturuyorum istasyon ile aramda 1km var yada yok 5.5 derken 1km ötesi 3 derece nasıl oluyor onu çözemedim yani mgm neden fazla yazıyor

• Resmi Gönderi

İstanbul’da güneş hakim

Güneşin ulaştığı yerler nispetten sıcak gölgede kalan yerler ile ara ara esen rüzgar güneşin etkisini kırıyor ve hava üşütüyor bizleri

EnesKeskin

Sen gölgede ölçüm yaparsın MGM güneşi de baz alır

İstasyon ne ise o dur

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Konumum da hava yine açmaya başladı ne kar yağdı hep yağmur anlamadığım havq niye açıyo yükseklwrdekü karlardq eriyor allahım nolur sen bana dolu dolu kar ver açmasın hava aminmn??

Amin kardeşim inşallah tüm isteyenlere

• Arkadaşlar genel olarak bir sorum var Bursa dek yağışı alabilen bir şehir mi topoğrafyasına hakim olan biri var mı aramızda ve en uygun dek yağışlarını nasıl olur (rüzgar sıcaklık basınç)

• Arkadaşlar genel olarak bir sorum var Bursa dek yağışı alabilen bir şehir mi topoğrafyasına hakim olan biri var mı aramızda ve en uygun dek yağışlarını nasıl olur (rüzgar sıcaklık basınç)

Bursa dek alamaya müsait bir yer alıp almayacağını radardan takip edeceğiz