Marmara Bölgesi Yorum Konusu { Sorumlusu Estimator }

• Allah aşkına ya şu iri taneleri birazda bana gönderin ya bildiğin toz bu ys ne saçma bi yağış. Cinsi sırf zarar tutmuyor bişey yapmıyor.

Durum çok farklı değil bizde de acele etme bakalım ilerleyen saatler ne gösterecek

• avrupa kıtası üzerinde hala mavi kütleler var yeşil ve sarılar uğramadı

...

• Bu arada MGM Bursa’da bu sabah 14 cm kar ölçümü vermiş. Bursa’da yaşayanlar bu mesajımı görüp bilgi verirlerse iyi olur nereye yağmış 14 cm merak ettim. Çünkü az önce merkezde biriyle görüştüm çatılar yeni yeni beyazlıyor dedi. Acaba Nilüfer taraflarına mı yağdı. İnşallah gidip Sarıalan da ölçüm yapıpta Bursa’ya 14 cm yazmamışlardır :D

• CAN hocam benim konumda ne zaman başlar normal yağış hala toz ya ve aşırı az yağıyor. Sadece araba ve çayılarda var bide çok az çimen. Siz dediniz ya en az diz boyu eminmişsiniz Hocam. Diz boyuna yollarda hiçbişey yok çünkü

• Bugün tam tahmin ettiğim gibi sıcaklık müsaade etmeyecek tutmaya zaten doğru düzgün yağmıyor da. Az biraz kar vardı öyle bir eriyor ki hani damla damla değil böyle kesintisiz akıyor. Bu şekilde hiçbir şey olmaz. Geceye kadar seyirlik kar olur olursa. Sonrasını bilemiyorum. Bunları konumum için söylüyorum yanlış anlaşılmasın belki çok güzel giden yerler vardır bir şey diyemem

• IMG_20210214_104835.jpg

İzmit merkez

O kadar takibini yaptık karşılığı eriyen her tarafı su içinde bırakan saçma bir kar yağışı olmamaliydi sıcaklık sorunu desen hat safhada.

• Hocalarım. Yağış bu gece de yoğun devam edermi benim konumunda tabi şuan bişey yapmıyorda. İnşallah bu gece yoğun yağarda tutar heryer. CAN