Marmara Bölgesi Yorum Konusu { Sorumlusu Estimator }

• Günaydınlar herkese. İzmit gömülmeye devam ediyor az önce dışardan geldim en az 10cm daha eklenmiş mevcut örtüye. Yapabilirsem öğlen metreyle bi ölçüm yapacağım :kar:   B)

:kralice:

• Ve hala aşırı yoğun yağış devam ediyor. Yan yana olduğumuz bina zar zor gözüküyor.

• Burda hala yağıyor.Tekrar gömüldük.

30 dakikadır aralıksız yağış var. Açıkcası bu sistem benim açımdan 2017'yi solladı şuan. 2021 denince direk bu sistem gelir aklıma :D

• 30 dakikadır aralıksız yağış var. Açıkcası bu sistem benim açımdan 2017'yi solladı şuan. 2021 denince direk bu sistem gelir aklıma :D

Benim için tam bir efsane sistem.pazar günü sıcaklık yüzünden ümit kesilmişken dekler kurtardı bizi.Tek bir sorun var o da yarın yağmur olup erimesi :(:bakiskacirma:

• Valla rotada yolda gibi ama bakalım bize de bir uğrarsa hiç fena olmaz. Bu sistemin garibanı biziz.

• Benim için tam bir efsane sistem.pazar günü sıcaklık yüzünden ümit kesilmişken dekler kurtardı bizi.Tek bir sorun var o da yarın yağmur olup erimesi :(:bakiskacirma:

Çok fazla birikim oldu 1 günde imkansız erimesi ama yollarda kiler gider tabi ki

• Kocaelinden güneye inen kütle sanki Bursa merkeze değilde Bursa nın doğusuna ilerliyor gibi

• Benim için tam bir efsane sistem.pazar günü sıcaklık yüzünden ümit kesilmişken dekler kurtardı bizi.Tek bir sorun var o da yarın yağmur olup erimesi :(:bakiskacirma:

Pazar günü bende umudumu kaybetmeye başlamıştım. Marmara konusuna son çare DEK'ler yazmıştım cidden ilaç gibi geldi :D

• Kocaelinden güneye inen kütle sanki Bursa merkeze değilde Bursa nın doğusuna ilerliyor gibi

Aman hocam her şeyi iznik orhangazi çalıyor zaten biraz bize de uğrasın