Marmara Bölgesi Yorum Konusu { Sorumlusu Estimator }

• Rakımı yüksek yerler der iken benim 90 rakım içinde mi bahsediyordun kaldı ki çarşıya indim orda bile sulu kar vardı. Bu sistemde rakıma göre yağış cinsi belli olmadı 500 hpanın katkısıyla yağış yoğunluğu anında 0 rakımda bile bir şeyler görüldü.

Arkadaşım sanırım anlamak istemiyorsun ben İstanbul için tahmin yaptım İstanbul yorumlamasinda

• Arkadaşım sanırım anlamak istemiyorsun ben İstanbul için tahmin yaptım İstanbul yorumlamasinda

İstanbuldan aldığım bir çok habere göre 50 rakımlı ilçelerde dahi Kocaeliye benzer hava şartları oluşmuş İstanbulunda akıbeti hemen hemen aynı.

• İstanbuldan aldığım bir çok habere göre 50 rakımlı ilçelerde dahi Kocaeliye benzer hava şartları oluşmuş İstanbulunda akıbeti hemen hemen aynı.

Ben İstanbul'da yaşıyorum 70 rakımda graupelden oteye geçmedi

• Ben İstanbul'da yaşıyorum 70 rakımda graupelden oteye geçmedi

Semtten semte bölgesel olarak yağış cinsi değişiyor ama sen genelleme tahmin yapmıştın örneğin başakşehirde kar bekliyorum sultangazide yağmur gibi söylemlerde bulunsaydın emin ol seni tebrik etmiştim.

• Eren tebrik ederim tahmin için başarıların devamı inşallah

• Örnek bir fotoğraf veya video bulsam anlayacaksınız benide bulamıyorum işte.

kanıtı olmayan bir kişiye inanmak saçma, Eren başarılar kardeşim. bu sistemde sadece 30 saniye kar yağışı gördüm geri kalanı graupel kky yağmur

• kanıtı olmayan bir kişiye inanmak saçma, Eren başarılar kardeşim. bu sistemde sadece 30 saniye kar yağışı gördüm geri kalanı graupel kky yağmur

Kanıt mı yok? Git diğer foruma İstanbul sayfasında yazılanları oku.

• Kanıt mı yok? Git diğer foruma İstanbul sayfasında yazılanları oku.

ben havalarınsesi haricinde başka hiç bir yere 1 kere kayıt olmadım kardeşim. eğer sen orayı beğeniyorsan dediklerini doğru buluyorsan güveniyorsan git o sitede devam et

• ben havalarınsesi haricinde başka hiç bir yere 1 kere kayıt olmadım kardeşim. eğer sen orayı beğeniyorsan dediklerini doğru buluyorsan güveniyorsan git o sitede devam et

Ben bir şeyini beğenmedimki masumca kendi konumlarında gerçekleşen yağış türünü foruma aktaran basit bir üyeler var orada.

• kanıtı olmayan bir kişiye inanmak saçma, Eren başarılar kardeşim. bu sistemde sadece 30 saniye kar yağışı gördüm geri kalanı graupel kky yağmur

Sen şanslıymışsın ben onuda göremedim eski oturduğum yer 130 metreydi orada görürdüm belki