eKo_3425 tarafından yazılan gönderiler

ah @Atmosfer kardeş ah bir zamanlar bende senin gibi adam akıllı kar yağmadığı yada kar yağışı olmadığı zaman çıldırırdım :) ama coğrafi konumumuz özelde İSTANBUL her sene efsanevi kar yagışı almaya müsait değil bu duruma alışmak lazım

@UsTaD Hocam Fikir Beyan Etmek Başka Sataşmak Başka Herkezin Fikrine Saygı Duymak Insani Olarak Vazifemiz Lakin Fikirden Çok Ortalığı Bulandirma Hevesine Kapılanlara Asla Saygı Duyamam Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe Misali Davranırım

Bu Kış Bitti Diye Böğüren Yada Kar Yağışı İle Alakalı Tahmin Yapan İnsanlara Devamlı Organize Bir Şekilde Sataşan Saldıran İnsanlara Anlam Veremiyorum Aslında Onlara Güzel Bir Cevap Verilir Ama Burada Ağzımı Bozmak İstemem

@Sinan Hocam Açık Konuşmak gerekirse bende sizinle aynı fikirdeyim evet havada ilk kar tanelerini görmek bizim gibi kar severleri mutlu edebilir bende deli gibi bir karseverim ama bu tip sistemler sadece beni ufaktan sevindirir fakat tatmin etmez tatmin etmesi için yerde en az 50 cm kar olması lazım benim nazarımda Ama bunada şükür diyorum Cenabı Allah bize bunu da göstermiş oldu

Bugün Fenerbahçe Bizleri Oldukça Şaşırttı Kazanma Hırsı Vardı Daha da ilginci şu Soldado ya Bak Bundan Bir Cacık Olmaz Dediğimiz Adam Hat rick Yaptı Umarım Bu Galibiyet Seriye Döner ve Devamı Gelir

@Sinan Hocam Bana Göre Normal bir sonuç değil Galatasaraya Bu Kadar Yapılan Transferden sonra böyle bir skorla yenilmesi kabul edilemez eğer o başakşehir ise sende yılların Galatasarayısın Asırlık Çınarsın Tarihin mazin var lay lay lom futbol oynamayacaksın

Galatasaray da Tırtladı Bizde Sivas Maçında Her Zaman ki Maçlar Gibi Tırtlarız Olur Biter Acıkcasi Galatasaraya Böyle Bir Mağlubiyeti Yakıştıramadım Onca Transferlerin Sonucu Böyle Kötü bir Mağlubiyet Olmamalıydı