Futbol Konusu

• Arkadaşlar bırakın şu fazla taraftarlığı ben Beşiktaşlıyım geçen sene yeni aldığım Tv yıl kırınca hem 3 bin hem de yeni aldığım 4 bin TL olmak üzere 7 bin TL zararım oldu. BJK kulübü gelip bana bir TV mı verdi yok yada arayıp canınız sağolsun mu dedi yok üstüne lig TV üyelik ücretleri vs gerek yok sesiz sedasız takip edin.
    Bakın ben maddi manevi zarara uğrayınca nasıl da kedi gibi oldum. Bu sene o yener öbür sene öbür kü size GS FB TS BJK taraftarısınız diye 1 lira veren varmı

• Resmi Gönderi

Puan farkı baya suni oldu
    Ulan Aykut
    Galatasaray lı OLARAK diyorum senden hoca olmaz heyecan yok suratın da

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Şöyle Geçen Seneyi Bile Geride Bırakacak Kar Fırtınası Olsa Yerde 1 Metreye Yakın Kar Olsada Gözlerimiz Bayram Etse Keyifle Sıcak Salepimi yudumlasam Eşsiz Beyaz Gelinciğe Karşı En Azından Lânetlik Aziz Ekibi ve Aykutu Bir Süreliğine Unutmuş Olurum :)

• @>>>WinteR<<< Hocam Ayıpsın Oynamaz mıyım Bende ki Playstation Aşkı Evlenmeme Rağmen Hiç Bitmedi Bitmeyecek de Pes Fifa Gibi Spor Oyunlarını Oynarım Lakin Playstationun Tadı Tuzu Ona Özel Olan Oyunlarında Bitiyor The Last Of Us Uncharted Serileri God Of War Gran Turismo ve Bir Çok Oyun Playstationu Playstation Yapan Bu Oyunlar dır :)

• Bende de bu ara vardı içinde 21 tane oyun vardı süper silim kasa.
    Bu süper silimlere oyun kimse atamıyordu.
    Biz çözdük millet çatır çatır oyun atıyor içine
    Benim PS3 ekstra hafıza ile 750 GB dı

• Bendeki Slim Kasaydı Ama Süper Slim Değildi ve 320 gb Depolama Alanı Vardı Bir Süre Benim Kasada Kırılamıyordu 2013 sonbaharında Almıştım Tam Bir Buçuk Sene Bekledim Kırılması İçin O Süre Zarfında 55 Adet Orjinal Oyun Aldım 16 Küsürde Playstation Plus Üyesi Olup Dijital Olarak İndirdim Sonrasında Bunlar Olana Kadar da Zaten Ps4 Çıktı Şimdi Ps4 Pro Alacağım Allahın Izni İle Birde Sony Bravia nın 55 inçlik xe 9005 4k tv sinide aldım mı gel oyun keyfine gel :catisma:

• Resmi Gönderi

Saatler oldu hala ses yok. Demekki yine ince varyeteler,ters köşeye yatıran feykler ediliyor.
    İki dudak arası tek nefeste "bıraktımm" denilemiyor. Rıdvan demiş ya "Oynayan Alex yollandı, tribünde çekirdek çıtlatan Rvp duruyor" on numara tesbit. Alex gitmeden zaten vudu büyüsü etti de gitti. Adamı yediniz, aslında tonla adam yedin ya neyse. Ahı aheste aheste çıkıyor. Birisi demişti, al Vural hocayı diye.Haklı adama ver yetkiyi Vural hocaya ne kaybedersin?

• Resmi Gönderi

Gündüz oynanan maç
    Yeni Malatya 0 Başakşehir 2.
    Devam eden maçlar
    Göztepe 0 Beşiktaş 3
    Dk.7 Talisca, Dk. 47 Babel, Dk. 53 Cenk
    Sivasspor 2 Konyaspor 1
    Dk. 16 p. 57 kone, Dk. 8 skubic
    Maçlar devam ediyor dakika 64

• Yarın 6 kasım duyurulur :misslelaunchrer:

Life is too short Don’t waste it updating status! :P