Efsane-Semih tarafından yazılan gönderiler

Semih hocamız 10 ocak sonrasına tahmin yapacağını açıkladığına göre ocak ortasına kadar kar kış yok demektir. Semih hocam, Grönland blokajı riski büyüdü. Malum hocam siz de bilirsiniz Grönland blokajı çok katı bir basınç paternidir. Bu blokaj ocak ayını yutabilir derim.Hocam sizin görüşünüz nedir bu konuda?.

Ocagin 10 u na kadar bisey yok. O doneme kadar istedigi kadar at kosturabilir. Devaminda neler olacagini zamanla gorecegiz.

Zonal ruzgarlar zayifliyor. 10 mb seviyesinde isinma artiyor. Vortexte bolunme veya yer degistirme ihtimali cok yuksek artik.

Genelde yer degistirme yada bolunmede bize olan etkisi ortalama 10-15 gun icinde modellere yansiyor. Beklenti ilk hafta icinde isinma olacagi yonunde. 10 Ocaga kadar onemli bir soguma yok.

Biraz daha bekleyip isinmanin nerede ve ne sekilde olacagini gormemiz gerekiyor. Yuzduk yuzduk kuyruguna geldik artik. Maximum 1 haftaya kadar belkide kisin kalani hakkinda bir fikir edinecegiz.

Umarim bugunku havalar artik son bulur.

Tüm forum camiasina Selamun aleyküm Efsane- Semih , sistemci , ariftarif cok geçmiş zaman once hepiniz biryerdeydiniz , ben kar meraklısı Balkes nickimle , sürekli abi geliyor mu bizim orası nasil olur , diye yırtınıyordum :) simdide semih abi buraya geldi , bende uyelik actim , takipteyim

Hatirladim seni

Açıkçası bu siteyi bilmiyordum.Malum sitede yönetici admin bölge sorumluların sırf siz gidiyorsunuz diye ayrı sayfa açıp size saydırmalari için yorum yaptırdıklarini görunce buraya ve YouTube sayfanıza üye oldum hocam kararınızda son derece haklısınız Allah kolaylık versin dediğiniz gibi aile sahibi olmayan malum sitede liseli ergen ve cahil özürlü adminler sizi anlayamaz. Hocam sizden ayrı bir rica önerim var tahminlerinizi bölge bölge yaparsanız hem YouTube kanalınız için hemde burası için çok faydalı olur. Saygılar

Ne olursa olsun hakaret yok. Her nasip vaktine esirdir.

Beni tanimayanlar arkamdan salliyor. Bu gayet normal. Beni taniyipta sallayan ruh hastasi var. Ruh hastasi oldugu icin bunuda normal karsiliyorum. Beni taniyip ruh hastasi olmayan normal arkadaslarima yinede selam olsun. Yarin obur gun evlenip coluk cocuk sahibi olduklarinda,bakmakla yukumlu olduklari bir ailesi oldugunda neden boyle bir karar verdigimi anlayacaklar. O utanc onlara yeter. Diyeceklerim bu kadar. Bir sure buradayim. Sonra youtubeden devam etmeyi dusunuyorum.

https://m.youtube.com/channel/UCYhAIETOB70Kr3p7Xepkt7Q

Abone olup paylasirsaniz sevinirim. Baska hicbir siteye laf atilmayacak, polemige girilmeyecek, hakaret edilmeyecek. Sevgiler.