AHMET78 tarafından yazılan gönderiler

Ali Koç resmen fenerbahçenin kaderi ile oynuyor. Başkanlar futbolcular hep gidicidir. Kalıcı ise takımdır. Zamanında ve halen yapılan yanlış transferler sadece Fenerbahçe de değil tüm Türk takımlarında var maalesef. Yanlış transferden kastım. Sürekli bir borçlanma edası var. Ne hikmetse ve adamların maaşı gelince ödemeler aksıyor ve sonucu isteksiz forumsuz futbolcu oluyor. Örneği gs Falcao adam geldiğin beri bir düzeni olmadı hep sakat, hep bir bahane böyle futbolcuları hele ki bu pandemi döneminde gelirlerin en dipte olduğu zamanlar oynatmak için gelire ihtiyaç vardır. Gs külübün de böyle bir durum söz konusu. Parası kadar oynatıyor. Aynı pandemi süreci gibi iş veren çalışanlar gibi bir süre izine çıkıyor bir süre oynuyor.

Fenerbahçe çok açıldı bütçe olarak üstüne başarı oranları düşüşte yeni yeni toparlanma başladı. Lig sonunda şampiyon olması gerek verilen paralara transferlere göre yoksa başka bir çıkış yolu yok.

Pekala şampiyon olamaz ise ne olacak??

Size soruyorum. Zaten gelirler yok.

Başkan tff,mhk,hakemler doğru durduğu,operasyon çekmediği sürece bu takım şampiyon olur. Özil gelmese bile olabilecek yapıya sahip

Ocagin 10 u na kadar bisey yok. O doneme kadar istedigi kadar at kosturabilir. Devaminda neler olacagini zamanla gorecegiz.

Tamam ben bu konuşmayı biliyorum. Zamanla göreceksek üstad kış bitiyor.Sizi anladığıma göre sistem felan beklemiyorsunuz heralde yada doğrusu efsane vari sistem değilde orta kuvette 1-2 sistem felan .

Afedersinizde gs li arkadaşlar kızacak.Ama doğrular bunlar bütün takımın taraftarı diyor bu fatih terimin artık gitmesi bırakması gerek hakemlerle algı yaparak bi yerlere geliyor dün hakemin yaptığına verdiği penaltıya bakın niye hep böyle olaylar gs ye geliyor hakemler tarafından bu kadar kollanan takım görmedim.