Futbol Konusu

• Yalan haber fb anlaşmaya varmadı Beşiktaş aboubakarın kramponlarını taşıması için anlaşmaya vardı birde işini iyi yaparsa taliscayıda getirebilir Beşiktaş

Kaynak (Mizah sayfaları)

• Adamlar aldığına pişman oldu..En çok para alan o yıllardır Arsenal de.6-7 senedir Arsenal mendil açacak duruma geldi ona verilen paralar yüzünden, kasasında fareler cirit atıyor.

Bize nasıl ve ne yolla gelecek bilmem.Sponsor kim? neden sponsor oluyorlar? oda işin bir başka çetrefilli hali.

Bizim Lig'te bastonla maça çıksa iş yapar (canı isterse)

Galatasaray in bitik halde aldığı bir Hagi vakası yaşanabilir.

Sponsorlu şimdi adını vermeyeyim reklam olur bir ayakkabı firması büyük bir firma

• Ali Koç resmen fenerbahçenin kaderi ile oynuyor. Başkanlar futbolcular hep gidicidir. Kalıcı ise takımdır. Zamanında ve halen yapılan yanlış transferler sadece Fenerbahçe de değil tüm Türk takımlarında var maalesef. Yanlış transferden kastım. Sürekli bir borçlanma edası var. Ne hikmetse ve adamların maaşı gelince ödemeler aksıyor ve sonucu isteksiz forumsuz futbolcu oluyor. Örneği gs Falcao adam geldiğin beri bir düzeni olmadı hep sakat, hep bir bahane böyle futbolcuları hele ki bu pandemi döneminde gelirlerin en dipte olduğu zamanlar oynatmak için gelire ihtiyaç vardır. Gs külübün de böyle bir durum söz konusu. Parası kadar oynatıyor. Aynı pandemi süreci gibi iş veren çalışanlar gibi bir süre izine çıkıyor bir süre oynuyor.

Fenerbahçe çok açıldı bütçe olarak üstüne başarı oranları düşüşte yeni yeni toparlanma başladı. Lig sonunda şampiyon olması gerek verilen paralara transferlere göre yoksa başka bir çıkış yolu yok.

Pekala şampiyon olamaz ise ne olacak??

Size soruyorum. Zaten gelirler yok.

• Beşiktaş keza aynı şeyleri yaşadı. Pepe ve diger futbolcular geldi parasızlıktan gitti şampiyonlar ligini tozunu attıran kadro elde tutulmadı. O kadar gelirlerin olması halinde bile . Biz taraftar olarak aslında bu gibi şeylere karşı çıkmamız lazım. Aksi halde 2-3 sene daha böyle devam ederse fb bjk gs hepsi batacak.

• Fener 7 sene şampiyon olmamasına ragmen yine ayakta.Transfer yapabiliyor.Fb yerine başka kulup olsaydi bu durumda olması imkansız bir şeydi.Ali koç ne kadar başarısız sezonlar geçirmesine ragmen 100 milyon euroya yakın para hibe etti helal olsun

:I

• Fener 7 sene şampiyon olmamasına ragmen yine ayakta.Transfer yapabiliyor.Fb yerine başka kulup olsaydi bu durumda olması imkansız bir şeydi.Ali koç ne kadar başarısız sezonlar geçirmesine ragmen 100 milyon euroya yakın para hibe etti helal olsun

Aziz Yıldırıma borçlu bu durumu adam varken Bi para yok lafı edilmedi. Ali koç ta Bi yere kadar yardım yapar sonrası ne olacak.

• Sonrası bir şey olmaz aziz yıldırım gelir gelmek istemezse acun gelir yine sıkıntı yok :D .Yani fener kolay kolay batmaz:olumlu:

:I

• Ali Koç resmen fenerbahçenin kaderi ile oynuyor. Başkanlar futbolcular hep gidicidir. Kalıcı ise takımdır. Zamanında ve halen yapılan yanlış transferler sadece Fenerbahçe de değil tüm Türk takımlarında var maalesef. Yanlış transferden kastım. Sürekli bir borçlanma edası var. Ne hikmetse ve adamların maaşı gelince ödemeler aksıyor ve sonucu isteksiz forumsuz futbolcu oluyor. Örneği gs Falcao adam geldiğin beri bir düzeni olmadı hep sakat, hep bir bahane böyle futbolcuları hele ki bu pandemi döneminde gelirlerin en dipte olduğu zamanlar oynatmak için gelire ihtiyaç vardır. Gs külübün de böyle bir durum söz konusu. Parası kadar oynatıyor. Aynı pandemi süreci gibi iş veren çalışanlar gibi bir süre izine çıkıyor bir süre oynuyor.

Fenerbahçe çok açıldı bütçe olarak üstüne başarı oranları düşüşte yeni yeni toparlanma başladı. Lig sonunda şampiyon olması gerek verilen paralara transferlere göre yoksa başka bir çıkış yolu yok.

Pekala şampiyon olamaz ise ne olacak??

Size soruyorum. Zaten gelirler yok.

Başkan tff,mhk,hakemler doğru durduğu,operasyon çekmediği sürece bu takım şampiyon olur. Özil gelmese bile olabilecek yapıya sahip

• Resmi Gönderi

Larin'in golleriyle Bjk2-0 önde

17.hafta

Malatyaspor 2 Sivasspor 2

Gaziantep 2 Ankaragücü 0

Konyaspor 4 Galatasaray 3

Denizlispor 0 Kayserispor 1

Gençlerbirliği 3 Hatayspor 1

Başakşehir 1 Erzurumspor 0

Trabzonspor 1 Göztepe 0

Antalyaspor 1 Karagümrük 1

• Valla abi dua edin aboubakar baya kaçırdı

Yav bu ne ya? Oyun mu oynuyor bizim takım. Beni yanlarına koysanız sırıtmam bu nasıl bir oyun. Covid 53 devam