Harunsalman adlı kullanıcının mesajları

Tahmin Konularına Erişebilmek, Görselleri Görebilmek, Yorum Yapabilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.

O yorumları heyecanımızdan, sevincimizden yapıyoruz. Samimi bir ortam oldugu için yapıyoruz ve uzatmamaya da özen gösteriyoruz. Yerli yerinde güzel şakalar olmayacaksa ne eğlencesi kalacak yorumlamanın. Esprisiz,konuşmasız sadece modeli yorumlamamizi bekliyorsanız bundan sonra öyle yaparız...

Koca bir ömrün şuan dünyanın her yerinde karşı karşıya gelen Abd-Rusya savaşına bakar.Kaçınılmaz son :)

Buyuklerin savasinda sadece kucukler kaybeder. Ne yapalim abi Öleceksek bari su subatin sonunda yapsinlar savaşi bu Kışı görmem lazım😂

Bizden sonraki nesil yararlanır bu gelecekten çocuklarımız torunlarımız biz ise öküzün trene baktığı gibi bakarız enflasyona 😂

Oyle dusunme sana tasarrufu ogretoyirlar. Senin iyiliğin için hepsi 😉

harunum insanlar surekli ders calisamaz. illaki birseylerle ugrasiriz. sagda solda onu bunu takip edip sosyal medya unsurlarinda bom bos vakit gecirmektense ben bu isi tercih ederim.

sende bahane bulma ;) derslerinede bak. zaten kafan calisiyor senin sen acik boslamissin

Benim bitti abi çoktan. Uni tatili su an

Konuşmak istemiyorum gereksiz konuları abi ama varsa bir tanıdığın milletvekili oluyorsun artık.

Keşke şikayet ederek bi şeyleri yoluna koyabilseydik. Sen yine de elinden geleni yap. Elbet düzelir bu dönem de geçecektir. Hayat sadece su anlık degil. Önümüzde koca bir ömür var.

Hedef şu model yorumlama basit iş sadece birkaç ayda alışırsın ancak verileri yorumlarsan,analiz edersen o modelin sana sunacağı çıktıyı günler öncesinden tahmin edebilirsin şu an hedefim bu bütün verileri araştırıp ogrenmek ve ardından okul bitince artık model mi yaparız Sinan abiyle bilemem 😅😬😂

Eren bu hobi okulunun önüne geçmesin. Benimkinin gecti ve en az 40 bin geri atmıştır. Kaçıncı sınıfsın bilmem ama tyt ayt ye çok çalış. Bu dönemde iyiler degil en iyiler kazanir. Zekisin belli kafan çalışıyor. gelecegine önem ver 😊

Filmin son yarım saatinde beynim artık durmuştu ve hicbirsey anlayamamıştım bir an kendi kendime boşa mı izledim bu filmi bu senaryo böylemi bitmeliydi diye sormuştum

Çok gizemli bir film. Son sahnelerinde baya beynim yanmıştı. 3-4 defa izledim sanırım. Her seferinde baska bi sey çıkarıyorsun filmden. Zindan adasi izlemediysen izle onu fa eren. Bunun kadar var o da

Burada yaşayan en güçlü ve en zeki erkekleri görüyorum. Bu potansiyeli görüyorum ve hepsi heba oluyor. Lanet olsun, bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor, ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok, ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş, en büyük buhranımız hayatlarımız. Televizyonla büyürken, milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımıza inandık, ama olmayacağız. Bunu yavaş yavaş öğreniyoruz ve o yüzden çok çok kızgınız.

-Tyler Durden

İlk izlediğimde 1 ay etkisinde kaldığım bir film. 17 yaşlarımda baya hareketli biriydim (yaramaz😂) o yüzden çok sevmiştim filmi. Ama şimdi bana bazi fikirleri saçma geliyor. Zamanla kafa yapisi değişiyor insanin

Zaten sizde bu dalga geçme gülme vs şeyler ve insanları kayırma özelliğiniz olduğu sürece biz hiç bişey olamayız.

Burada kar sevdalıları olarak toplanmış guzel bir aile ortamında sohbet ediyoruz. Admin olsan ne olur olmasan ne olur. bazi şeylerin değerini gözümüzde fazla büyütüyoruz. Bazi şeylerin de değerini kaybedince anlarız. Seni bi banlasalar konuşmanın değerini anlarsın mesela 😂 Bu arada adam kayırma falan da yok. İşini doğru dürüst yapan insanlara veriyorlar yetkiyi.

ARKADAŞLAR AKDENİZ VE GÜNEYDOĞU ANADOLU HARİÇ TÜM BÖLGELER MARMARADA DAHİL OCAK 23 ÜNDEN 24 UNE KADAR KARA DOYACAK KIYISINDAN YUKSEGINE HER YER BU SÖYLEDİKLERİMİ MODEL DEN GÖREMEZSİNİZ BIYERE CIVILEYIN YAZI KAYBOLMASIN 10 GÜN SONRA TEKRAR KONUŞURUZ VESSELAM 🖐️

Allahım yarabbim. Bu NASIL bi sallama 😂😂 bu sistemin en şanslı bölgesi G.Doğu zaten. Havayi koklayip 10 günü görmek ha😂 tebrik ederim sizi. Bi de uzerine bizim modelleri baz almamızı eleştirmen ayri bi komedi. Ama yine de beklicem ayin 24 ünü. Bakalim koklamak ise yario mu