kar'dag57 tarafından yazılan gönderiler

Ali palapiyik gs Alanya macinida katletmisti Ali palapiyik 2yil önce FB GS maçında FB attığı beraberlik gölünde fegulinin ayağına basıldığını görerek FB golünü vermisti

Siz gidin futbol falan izlemeyin bu akşam maçı izlediyseniz sakın ha futbol falan izlemeyin. Bu maçın üzerine bla bla deniyorsa bu ülke bu tür hakemlere layık çukura layık.

Valla bu ay sistem gelmezse ben kişi kapatırım kendi adima

Şu arkadaşa tahammül seviyenize inanamıyorum ya 13 14 yaşlarında ya da trol. Laf anlatamazsınız önceki bir yazınızı okumazlar bir sayfa geriye gidip bakmaya bile erinirler. Bence bir rapor başlığı açılmalı kış bitiminde kış için yapılan tahminler başarılısı, başarısızı(ki çok fazla yok) o rapor sayfasında özetlenmeli abuk sabuk sorular soran, kış bitti, tahminleriniz çok kötü, bir şey bildiğiniz yok vs vs gibi yorumlar yapan o sayfaya yönlendirilmeli hala okumamakta veya trollükte ısrar ediyorsa sayfadan uzaklaştırılmalı. Bunların bu tür yorumları beni bile rahatsız ediyorken üstadlar bu yorumlar ile boğuşmak zorunda kalmamalı.

Şimdi modellerde sistem ötelendi veya yok dimi hani x ler bizim site dışındakiler yok demeye başladı mı .

Farkımız da tam bu arada çıkacak İnşaALLAH

Genelde çıkmıyor hocam site içerisinde ki biz bile unutuyoruz. Bakın şuan vereceğim örnek'de ki tarihi dahi hatırlamıyorum, bu sene ocak ayında ilk sistem için 1.5 ay önce söylemiştiniz 17 ocak olabilir sisteme 1 hafta kala dahi modellerde çok farklılıklar vardı ama siz ısrarcıydınız ve tam dediğiniz tarihte geldi sistem.

Sinan hocam geç oldu ama doğum gününüz kutlu olsun değerli insansınız. Nasıl bir yöntem kullanıyorsunuz bilmiyorum lakin üstünüze tahmin yapabileni görmedim. Son 1. 5 yıldır düzenli takip ediyorum düzenli takip eden biri olarak aylar önce açtığınız konularda nokta atışı yapmanıza şaşmamak mümkün değil. İtiraf edin hocam gelecekten mi geliyorsunuz. 😂

2021 yılı bol yağışlı geçti yanlış 2021 2022 kışı da bol yağış aldık 1 Nisan 2022'ye kadar sürdü yağışlar. Sonrasında haziran sonu kuvvetli yağış aldık o gün bugündür konumum açısından kayda değer bir yağış yok. Kasımın ilk yarısında da yağış göremeyeceğiz gibi umarım Kasım ikinci hafta itibari ile düzenli yağışlar alırız.

Yağış konusu ile cezaevi arasında bağlantı kuramadım, Sinop'un adının bir yerde geçmemesi ile yağış arasında nasıl bir bağlantı var ondan söz etmeyeceğim bile. Küçük şehir olmasının bir çok dezavantajı var lakin benim açımdan hepsi bir avantaj. Şahsen küçük şehirlerin küçük insanıyım. 😂Hocam ayrıca yazdıklarını okurken gözüm kanadı biraz yazım kurallarına özen gösterelim.

ECMWF toplam yağış .. samsuna bakın :) ÇÖL ÇÖL İzmir 2 45 gündür yağış yok . bitiş noktaından itibaren yağışlar başlıyor bizede çisenti

16817-xx-model-en-323-0-modez-2022081012-228-964-157-png

Sinop yarışır hocam Samsun ile. 😂 43 gündür yağış yok yanılmıyorsam 1 ay kadar önce sadece kent merkezine kuvvetli yağış yağmıştı çok çok kısıtlı bir bölgeye yağdıydı.