Tmrkal16 tarafından yazılan gönderiler

sinan bey.ben sadece modellere bakip yapiyirsunuz demedim zaten dememde ama mesela ornek veriyorum,15 20 gun oncesibden konu acilabilinecek hic bir veri olmadi bu kis..sanirim bizler biraz fazla duygularimizi ve beklentilerimizide tahminlere katiyoruz bu sene her sey cok kotu.en basitinden,bize gelebilecek hic bir yerde soguk deposu yok.ne avrupa ne islandinavya ne de sibirya..endeksler berbat ssw daha berbat.vs vs. Gercekci ve ortada tahminler yapmak cok daha fazla itibar verir.bunu sahsiniza degil sohpet baabinda yaziyorum.

Garantici tahminler 3-5 gün önceden yapılır ve buradaki herkes tutturur tahmini bunu istiyosan zaten mgm var gerçi onlarda bazen 5-7 günü dahi tutturamıyor. Bu tarihlerde zonal rüzgarlar vortex bölünmesi vs vs. bir sürü işaret vardı ve bu sonuçlara bağlı olarak inecek güçlü çekirdek ancak.. 23-24 ünde gelecek kırıntılar şartları öteledi veya yok etti... Dediğim gibi garantici tahminlerde yapılıyor bu sayfada 3-5 gün sonrası için... Uzun vadede her zaman yanılma payı %70tir. Tahmin sonuçta

Sinan dediğin çıkmaya başladı sanki yavaş yavaş hocam siz 28 Pcak öncesi İmkansız diyordunuz.. 4 senedir forum takip ederim bu sene sizi yeni gördüm.7 gün önceden sistem tahmin ediyorlar bildim diye geçiniyorlar.Onu bende görüyorum zaten modellerden önemli olan şu dönemlerde bilebilmek

Modellerin kötü çıktığı yok aksine sistemi yavaş yavaş çözmeyebaşlıyorlar cumaya kadar bekleyin herşey netleye ermeye başlar

Cumayı bekleyin sistemi güzelce göreceğiz nasipse Umutla ?

Modellerin kötü çıktığı yok aksine sistemi yavaş yavaş çözmeyebaşlıyorlar cumaya kadar bekleyin herşey netleye ermeye başlar

2004 ve 2017 sistemleri etkilenen yerler ve özellikleri bakımından farklı sistemlerdi. Konumum 2004'te siklonik kar fırtınasıyla 50cm'yi devirmiş, İstanbul'la bağlantımız kopmuştu. 2017'de 20cm kar aldım.

2017 Merkezi İstanbul için Siklondan sonra şehri vuran DEK yağışları ile efsaneleşmiş, 2004 muzzam fırtınası ve günlerce kesintisiz yağan kar yağışıyla efsaneleşmiştir.

aynen Can bey farklı sistemler hem etki hem tatmin açısından