Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Bu Karadenizle ilgili açıklama yaparken hiç Zonguldağı demiyorsun biraz Zonguldak tan bahsetsen iyi olur

• Bu Karadenizle ilgili açıklama yaparken hiç Zonguldağı demiyorsun biraz Zonguldak tan bahsetsen iyi olur

Ben teker teker karadenizin illerinden bahsedemem ki genel olarak bazı yerleri atıyorum sen sorabilirsin arkadaşım zonguldakta ne olur diye emin ol açıklarım sana

• havalarinsesi.com/attachment/1811/Yarın bölgemizde batı karadenizden doğu karadenize kadar yağışlı hava hakim olucak.

Bu yağışlar batı karadeniz kıyılarında kar şeklinde orta karadeniz kıyılarında ise karlakarışık ve kar şeklinde olucak Özellikle iç bölgeler güzel ve ciddi bir kar alıcaktır. Bu sistemde orta karadeniz adına 100 metre ve üstü daha şanslı olucak gibi gözüküyor doğu karadenize gelirsek Giresun,Trabzon,Rize dolaylarında kıyı kesimlerde zaman zaman grapuel yağmur ve kky hakim olurken 200 metre üzerinde güzel kar yağışları bekleniyor.

Orta karadenizde görülecek kuvvetli yağışlara dikkat !!!

havalarinsesi.com/attachment/1810/

• durumlar iyiye gidiyor gerede dörtdivan yeniçağ ve bolu dağı geçiş ve cankurtaran da kar olasılğı 75-80 merkezde 50 artabilir. bolunun doğu ilçeleri yüzde 90 kar alır böyle gelirse

• 30 kasım cumartesi sabaha karşı gerede ve cankurtaran geçidinde kky ve kar ihtimali vardır . 1-2 derece daha kayıp yaşanırsa 3-4 saatlik orta düzey saf kar ihtimali var. 1 aralık gece geç saatlerde ise hafif kar yağışı geçişleri olacak gibi gibi gözüküyor sıcaklık elverişli pazar gece ve pazartesi sabaha karşı için sıcaklık problemi yok yağış oranı artarsa 7-8 saat kar alır 40-50 km lik alan cankurtaran gerede ve kısmen dörtdivan için geçerlidir.bolu merkezde de dondan yağmur bekliyorum pazar gece

• Resmi Gönderi

Bilal Tan tahmini ni dikkate aldık bakalım

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• 40-50 km alan derken düzlemesine dedim sağ taraf sol taraf olarak değil bi çemberin ortasından düz geçmek gibi 40-50km çapı daha büyük elbette köyleri yazmadım. gerede yenicek köyü yüzde 90 kar alacak

• Resmi Gönderi

Tahminlerini takip ediyorum ileride bölge sorumlusu ve sosyal medyadan da paylaşım yaparız

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"