Ters Köşe

• Resmi Gönderi

Benden habersiz satış yapmayın vergi alıcam

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Bakalım göreceğiz eğer Sinanın dediği tutarsa ben Sinanın elini öperim

• Resmi Gönderi

Bakalım göreceğiz eğer Sinanın dediği tutarsa ben Sinanın elini öperim

yaşım 37 :)

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Sinan abi yanılacağından eminim rezil olucaksın abim. neyse fazla uzattım abi

• Sinan abi yanılacağından eminim rezil olucaksın abim. neyse fazla uzattım abim

O Kadar Kesin Konuşuyorsun ki bişey biliyorsun sanırım yoksa bu kadar net ve kesin konuşamazsın. Mutlaka elinde veriler olmalı.

• Bilip bilmeden o yanıldı bu geldi diyemeyiz Allahın c.c dediği olur kimse%100 tahmin yapamaz

• Sinan abim abilerim ben bunları öyle sağlam kaynaktan öğreniyorum ki kimsenin bilmediği şeyleri öğreniyorum bakın bildiğim bir şey var lütfen

• Resmi Gönderi

Sinan abim abilerim ben bunları öyle sağlam kaynaktan öğreniyorum ki kimsenin bilmediği şeyleri öğreniyorum bakın bildiğim bir şey var lütfen

Haydi bakalım o zaman .İncele çalış bize de aktar.

• @Yusuf223 Genco Sen Gökten Zembille mi İndin Hayırdır Aga Bune Şiddet Celal? Öte Taraftan Mesaj Falan Mı Geliyor? Herşeyi Biliyorsun...

Bıyık altından günleri de biliyorum ben merak etme

• Bıyık altından günleri de biliyorum ben merak etme

Ulaa Gencecik Daha Yeni Tohumsunuz, Kardeşim Diyoruz, Ama Bazen Sizin Şu Kafaları Harbiden Anlayamıyorum, Sizde ki kafanın yarısı bende olsa yolda düz gideceğime Uçarak Giderdim Herhalde.. Neyse Sen Bak Dalgana Ben Buralardayım :)

• Ulaa Gencecik Daha Yeni Tohumsunuz, Kardeşim Diyoruz, Ama Bazen Sizin Şu Kafaları Harbiden Anlayamıyorum, Sizde ki kafanın yarısı bende olsa yolda düz gideceğime Uçarak Giderdim Herhalde.. Neyse Sen Bak Dalgana Ben Buralardayım :)

Bu tarz laflardan hiç hoşlanmıyorum lütfen.

• meteoroloji olayları hakkında pek bilgim yok, ama bu sitedeki hocalar kurucular bazı olayları 1 ay önceden görüp bize bilgi vermeye çalıştı. Burda neden art niyet aranıyo? Kimse burda müneccimlik yapmıyor araştırılıyor verilere bakılıyor, arkadaşlar ileri tarihlerde böyle bir sistem görünüyor allah cc. Nasip ederse kara doyacağız diye fikir beyan ediliyor olur olmaz allahın bileceği bişey ol der olur, olma der olmaz hepimiz inançlı kişileriz hayır ve şerrin allahtan geldiğine inanırız onun için bize yardımcı olmaya çalışan arkadaşlarımıza hocalarımıza daha saygılı olmalıyız. Ben Sinan  Sinan hocama ve bilgisine sonuna kadar güveniyorum ve olayları allah cc hakkımızda ne hayırlıysa onu bize nasip etmesi için dua ediyorum sistem gelir veya gelmez emeği için de Sinan sinanhocam teşekkür ederim