Akdeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Resmi Gönderi

Valla benim beklentilerimin çok çok altında kalan bir sistem. Üzüldüm bu şekilde bozmasına. Gerçekten gecemizi gündüzümüze kattık. Takip ettik. Ve bu sonuç. Yoruyor insanı. Hem fiziksel olarak yoruyor

• Valla benim beklentilerimin çok çok altında kalan bir sistem. Üzüldüm bu şekilde bozmasına. Gerçekten gecemizi gündüzümüze kattık. Takip ettik. Ve bu sonuç. Yoruyor insanı. Hem fiziksel olarak yoruyor

bi ihtimali var gece oldu oldu olmadı geçen seneye nazaran daha iyi sistem sonuçta

• Gencler bu saatten sonra ECM ne derse o. Yakın vadede en iyi sonucu ecm verir. Bu akşam 9 daki güncellemesi de artık %70-80 doğru sonucu verecektir. Bi sürpriz yapmayıp bunda da kar vermez ise örtülü kar ı unutun. Belki hava nin o anki şansına göre hava da görürüz o da bi ihtimal

• beyler pek şey yapmak istemiyorum ama hep hatayı mı konuşuyorsunuz ne birazda kahramanmaraş i konuşun ??

• Kahramanmaras garanti kankam sınırda olduğumuz için bide genel orali

• Resmi Gönderi

beyler pek şey yapmak istemiyorum ama hep hatayı mı konuşuyorsunuz ne birazda kahramanmaraş i konuşun ??

Ben modeller bozdu derken sadece Hatay için söylemedim ki. Bu şekilde gelirse Kahramanmaraş bile riske girer

• hm inşallah kar almayan bütün akdeniz bölgesindeki yerler kar alır