Hoşgeldin Efsane-Semih!

• Resmi Gönderi

yeni siteniz hayırlı olsun semih bey, hava forumu bırakıp bende geldim.

Arkadaşlar şu forumdan bahsederken malum forum diye bahseder isek daha iyi olacak. Hem reklama girmemiş olur. Hem de adlarını durmadan zikretmemiş oluruz. ;)

• Ben hem orda takip ediyorum hem de burda bunun herhangi bi sakıncası yoktur herhalde bu tip forumlar arasında kinin nefretin olmaması gerekiyor mesut hocamıza da yeni forumda ve youtubede başarılar diliyorum... herkese iyi forumlar

• Resmi Gönderi

Ben hem orda takip ediyorum hem de burda bunun herhangi bi sakıncası yoktur herhalde bu tip forumlar arasında kinin nefretin olmaması gerekiyor mesut hocamıza da yeni forumda ve youtubede başarılar diliyorum... herkese iyi forumlar

istediğin yerde istediğin kişiyi takip edersiniz bunda özgürsünüz , sadece forumlar arasında kin nefret oluşturmasa dahi ,arada sorun olsa da olmasa da forum kuralları gereği , hangi site forum adı olursa olsun burada veya bir başka platformda forum veya site ismi kullanılması kesin ve net yasaktır. Reklama girer cezası site kurallarında yazılmıştır. İyi forumlar.

• Resmi Gönderi

Ben hem orda takip ediyorum hem de burda bunun herhangi bi sakıncası yoktur herhalde bu tip forumlar arasında kinin nefretin olmaması gerekiyor mesut hocamıza da yeni forumda ve youtubede başarılar diliyorum... herkese iyi forumlar

Sizde hoş geldininiz

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Mesut abi selamlar. Arif abi ile ilgili bir bilgin var mı?

Arif tarifi 2009 senesinden bu yana tanırım. Kendisinin hayatta olduğunu ve hava olaylarından epey uzaklaştığına yönelik istihbari bilgi teyitli mevcuttur.

• Tüm forum camiasina Selamun aleyküm Efsane- Semih , sistemci , ariftarif cok geçmiş zaman once hepiniz biryerdeydiniz , ben kar meraklısı Balkes nickimle , sürekli abi geliyor mu bizim orası nasil olur , diye yırtınıyordum :) simdide semih abi buraya geldi , bende uyelik actim , takipteyim

• Resmi Gönderi

Tüm forum camiasina Selamun aleyküm Efsane- Semih , sistemci , ariftarif cok geçmiş zaman once hepiniz biryerdeydiniz , ben kar meraklısı Balkes nickimle , sürekli abi geliyor mu bizim orası nasil olur , diye yırtınıyordum :) simdide semih abi buraya geldi , bende uyelik actim , takipteyim

Aleykümselam, hoşgeldiniz

• Resmi Gönderi

Tüm forum camiasina Selamun aleyküm Efsane- Semih , sistemci , ariftarif cok geçmiş zaman once hepiniz biryerdeydiniz , ben kar meraklısı Balkes nickimle , sürekli abi geliyor mu bizim orası nasil olur , diye yırtınıyordum :) simdide semih abi buraya geldi , bende uyelik actim , takipteyim

Ooooo Balkes sen nerelerdeydin yahu beni hatırladın mı ? maziden aynen efsaneyi arifi baya sorulara boğardın. Ama hangimiz yapmazdık ki :) Hey gidi günler hey.

• Semih hocamın Ocak ayı tahminlerini sabırsızlıkla bekliyoruz

• Semih hocamın havaların sesinde oldugunu ögrenince hemen üye olduk ..hocamızi takipteyiz

• Ooooo Balkes sen nerelerdeydin yahu beni hatırladın mı ? maziden aynen efsaneyi arifi baya sorulara boğardın. Ama hangimiz yapmazdık ki :) Hey gidi günler hey

Abi siteye girdim , bir baktım senin nick , konuşmalara baktım , ariftarif ustanın adı geciyor , gözümde koskoca mazi canlandı , seni hatirlamamak mümkün degil ki abi :) O zamanlar da yaş ım 15 16 idi , bende cocukluk dan kar delisiydim, Ariftarif usta ve semih abi cok yogun soru cevap sekline maruz kaldigindan , bol bol sana yonlendiriyordum sorularimi :) Balikesirin kuzeyi , bandirmanın 40 km gerisinde gönen manyas hattı nasil olur , ne olur diye yırtınır dururdum sevindim sizleri yeniden gördüğüme , ben tahminden pek anlamam , gfs , ecmwf paylasilanlardan, soğuk salınim ına bakar sevinirim , meteorolijiyle ilgili paylasımlar ı cok seviyorum bol bol sizlerin yazdiklaızı okur , anlamaya calışırım