Executive ++ Edition

• Çok ama çok başarılı tahminlerin. Bir bir tutuyo. Eline emeğine sağlık gercekten.

• Sarp Özdoğan usta önümüzdeki süreç ile ilgili bir açıklama yapmayı düşünüyor musun? , senin yorumlarına da ihtiyacımız var, takipteyiz , sessiz kalmayın , belki isleriniz yoğun veya ders hayatınız fakat iki satir bisey yazsanız yeter (:

• Sarp Özdoğan usta önümüzdeki süreç ile ilgili bir açıklama yapmayı düşünüyor musun? , senin yorumlarına da ihtiyacımız var, takipteyiz , sessiz kalmayın , belki isleriniz yoğun veya ders hayatınız fakat iki satir bisey yazsanız yeter (:

Ocak ayı içinde eksik bıraktığım bir yer kalmadı. Yakın vade tahminlerini sadece İstanbul için yapıyorum ondan bahsediyorsanız.

• Ocak ayı içinde eksik bıraktığım bir yer kalmadı. Yakın vade tahminlerini sadece İstanbul için yapıyorum ondan bahsediyorsanız.

Bir seferlik marmara geneli yapsaniz (:

• yada gelicek olan sistemin asıl rotası , İtalya da patlayan AB Ler hakkında küçük bir bilgi paylaşımı

• Marmara geneline yakın vade yapmama sebebim tutarlılığı arttırmak. Ve ayrıca her coğarafyayı inceleyecek vaktim de yok malesef.. İstanbul tahminlerimde bile tahminlerim öyle Başakşehir-Silivri gibi yerleri kapsamıyor. Sadece Beşiktaş-Eminönü-Beykoz-Kadıköy-Üsküdar-Sarıyer.. Boğaz hattı sadece.. Çünkü Başakşehirde esen rüzgar ile Üsküdarın alakası bile olmuyor kimi zaman. İki ayrı devlet gibiler. İnsani bile farklı o derece :) Yakın vade çok fazla detay ve dikkat isteyen bir iş b yüzden bende umut tacir etmeden sadece en iyi bildiğim yeri yapıyorum.. Rize'de otursam oranın tahminini yapardım o da ayrı mesele tabii.. Dürüst olmak gerekirse beni ilgilendirmeyen bir yer için saatlerimi vermek de istemem. Bu sadece kısa vade ve nowcasting için geçerli..

Uzun vadede Avrupa-Asya genelinin tahminini çıkartıyoruz. Uzun vade ayrı bir dünya bambaşka bir matematik :)

yada gelicek olan sistemin asıl rotası , İtalya da patlayan AB Ler hakkında küçük bir bilgi paylaşımı

Bunu yaparız tabii bunda sıkıntı yok. Bu akşama doğru paylaşırım

• Marmara geneline yakın vade yapmama sebebim tutarlılığı arttırmak. Ve ayrıca her coğarafyayı inceleyecek vaktim de yok malesef.. İstanbul tahminlerimde bile tahminlerim öyle Başakşehir-Silivri gibi yerleri kapsamıyor. Sadece Beşiktaş-Eminönü-Beykoz-Kadıköy-Üsküdar-Sarıyer.. Boğaz hattı sadece.. Çünkü Başakşehirde esen rüzgar ile Üsküdarın alakası bile olmuyor kimi zaman. İki ayrı devlet gibiler. İnsani bile farklı o derece :) Yakın vade çok fazla detay ve dikkat isteyen bir iş b yüzden bende umut tacir etmeden sadece en iyi bildiğim yeri yapıyorum.. Rize'de otursam oranın tahminini yapardım o da ayrı mesele tabii.. Dürüst olmak gerekirse beni ilgilendirmeyen bir yer için saatlerimi vermek de istemem. Bu sadece kısa vade ve nowcasting için geçerli..

Uzun vadede Avrupa-Asya genelinin tahminini çıkartıyoruz. Uzun vade ayrı bir dünya bambaşka bir matematik :)

Bunu yaparız tabii bunda sıkıntı yok. Bu akşama doğru paylaşırım

Anladim :) fazlasiyla haklisın , sabirsizlikla bekliyorum tahmini , başarılar.

• 0wzM5Z.png

İtalya'da a.b ihtimali çok az. Momentum Doğu Avrupa'dan uzak bir konumda gerçekleşiyor

Eline saglik Sarp Özdoğan usta , tam kafamizda ki can alici nokdadan vurmussun , icim icimi yiyordu orada ab olusup bizim sistemi bozarsa diye, yine kucuk bir ihtimalde olsa var ama, olsun momentum nedir diye girdim baktim beynim yandi (:

• Bu atmosfer kadar muazzam bir şey yok bu arada. Kaotikligi insanı cezbediyor.