Detaylı Şubat Tahmini

• tesekkurler hocam.dusuncelerım monotom beye özel degıldı zaten.kolay gelsın

• hocam bir sorum olacaktı, ay sonu diğer ayın başı gibi paylaştığınız verilere bakacak olursak heyecanlanmalı mıyız. Kar yağacak diye yıllık iznimi erteliyorum, bu son şansım gibi...) şimdilik modellere bakınca olacak gibi

• Resmi Gönderi

Sarp Özdoğan

eline sağlık birde ben bakarım artık durum ne

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Şu an daha net yorum yapma şansımız var. Malesef olumlu konuşamayacağım bu sefer. Şubat'ın 2.haftasına kadar kuvvetli bir sistem beklentim yok Batı kıyılar adına.. Muhtemel büyük sistem Batı Avrupa yolcusu olacak.. Yanılmayı umaraktan kısmen kötü haberi vermek durumundayım..

NOT: Şubat 2.haftasına kadar kıyılara kar potansiyeli taşıyan sistemler gelebilir. Ama beklentiyi yüksek tutmayalım. Geçtiğimiz sistemden daha kuvvetli bir sistem Şubat'ın 10'una kadar beklenmiyor

• Of ya umarım yanılırsın kardeşim deşiklerin tutmaz da iyi bir sistem alırız. Kar göriyim artık 3 senedir kar yok. :-(

• Şu an daha net yorum yapma şansımız var. Malesef olumlu konuşamayacağım bu sefer. Şubat'ın 2.haftasına kadar kuvvetli bir sistem beklentim yok Batı kıyılar adına.. Muhtemel büyük sistem Batı Avrupa yolcusu olacak.. Yanılmayı umaraktan kısmen kötü haberi vermek durumundayım..

NOT: Şubat 2.haftasına kadar kıyılara kar potansiyeli taşıyan sistemler gelebilir. Ama beklentiyi yüksek tutmayalım. Geçtiğimiz sistemden daha kuvvetli bir sistem Şubat'ın 10'una kadar beklenmiyor

Batı kıyılar demişsiniz, peki karadeniz sahil kesimi rakım "sıfır için" tahmininiz nedir ?