Üyelerin Şahsi Tahminleri

• Resmi Gönderi

Hocam kar varsa zaten dek herzaman oluyor karadenizde 😊

Her zaman olmuyor işte dek şartları var😊 o şartlar oluşmazsa dek değil dey alırsın. Deniz suyu sıcaklığı, 850 soğukları ıvırı zıvırı. Ama dek yağışını siklonik yağışa tercih ederim. Geçen sene zonguldakta sürekli dek bantları oluştuğu için merkeze dahi 65 ila 70 cm kar düştü.

• Her zaman olmuyor işte dek şartları var😊 o şartlar oluşmazsa dek değil dey alırsın. Deniz suyu sıcaklığı, 850 soğukları ıvırı zıvırı. Ama dek yağışını siklonik yağışa tercih ederim. Geçen sene zonguldakta sürekli dek bantları oluştuğu için merkeze dahi 65 ila 70 cm kar düştü.

Ben olduğumdan beri sürekli oluştuğu icin hocam o yuzden oyle dedim kusura bakmayın;) burda kar kureme çalışıyordu ardindan bir dek bantı vuruyor tekrar bastan doluyordu tuzlamada bi ise yaramiyordu aninda kaptıyordu, bide havadaki görüntüsü cok gusel oluyor 🤩

• Her zaman olmuyor işte dek şartları var😊 o şartlar oluşmazsa dek değil dey alırsın. Deniz suyu sıcaklığı, 850 soğukları ıvırı zıvırı. Ama dek yağışını siklonik yağışa tercih ederim. Geçen sene zonguldakta sürekli dek bantları oluştuğu için merkeze dahi 65 ila 70 cm kar düştü.

Gecen sene oldugum yerde sadece havada görmüştük hocam:( yinede dek bantı olusmustu umarim bu sene ortu yapacak bir sistem alırız

• Trabzon içinse evet geçen kış kötü bir kış oldu kıyıları için. Bu sene inşallah acısını çıkaracaksınız 👏

Vakfıkebir ilçesindeyim hocam hvadada olsa güzel yağış aldi ama rüzgar yetersizdi yıldız yapmadı;) her kış havasasa olsa gördük allaha şükür kar yağışını

• Geçen yıl şubatta gelen sistem Sibirya kokenlimiydi acaba

• Sabır derken ? aceleci davranmadım ki bir konuda. Bu verdiğiniz değerleri neye göre söylüyorsunuz mesela ? Kasım sonunda efsane bekliyorum demiştiniz . Keza Aralık ilk yarısında da sistem bekliyordunuz. Şimdi Aralık sonu oldu. Kış sonuna kadar böyle böyle tuttururuz herhalde bir tane :)

Sizin sistem beklentiniz hep kar heralde geçmişte verdiğim bütün tarihlerde sistem geldi kasım sonu sistemi rekorlar kırdı malesef 5 insanımız öldü efsane oldu ama kötü oldu

Tutturma demişken biz tahmincilerin hep karşılaştığı bir kelime alınmıyorumm kızmıyorum mgm tuturamıyor uzak tahminleri bizler birde onlara maaş veriyoruz bizimki beleşş.. (:

• İskedinavya ya kadar uzanan azorun bize süpriz hediyesi olabilirk3DOds.png

dersimize çalışıyoruz Aralık sonu beklentimiz adım adım gelecek inşallah bir kaç gün önce sistemin nasıl geleceğini işaretlemişim.ktnG1H.png

• Vay CFS bey bizi soğukta bırakmış

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Sizin sistem beklentiniz hep kar heralde geçmişte verdiğim bütün tarihlerde sistem geldi kasım sonu sistemi rekorlar kırdı malesef 5 insanımız öldü efsane oldu ama kötü oldu

Tutturma demişken biz tahmincilerin hep karşılaştığı bir kelime alınmıyorumm kızmıyorum mgm tuturamıyor uzak tahminleri bizler birde onlara maaş veriyoruz bizimki beleşş.. (:

Kasım ayı efsanesi diyince öyle anladım :) Bir de soğuk havayla ilgili hep yazılarınız ondan kaynaklı

• Tepemize yüksek basıncı yapıştırmışlar ya.