Sohbetimiz Bol Olsun! - Şubat 2021

• CAN abi nasıl 50cm 1metreleri unut ben bu sistemin başından beri en az 50cm alıcam diye seviniyordum abi kar haritası da hep zaten konumumu 50cm üzeri gösteriyordu niye böyle oldu abi niye değişti. Düzelirmi.?

• CAN abi nasıl 50cm 1metreleri unut ben bu sistemin başından beri en az 50cm alıcam diye seviniyordum abi kar haritası da hep zaten konumumu 50cm üzeri gösteriyordu niye böyle oldu abi niye değişti. Düzelirmi.?

Hocam kar haritalarının çözünürlüğü düşük tam sonuç vermezler

Tothenamadı

• Hocam kar haritalarının çözünürlüğü düşük tam sonuç vermezler

Nasıl yani ben günlerdir boşunamı kar haritasına bakıp seviniyorum o zaman. Hep 50cm üstü veriyodu. Madem. Tam sonuç veremiyorum biz niye ona bakıyoruz Hocam.

• Nasıl yani ben günlerdir boşunamı kar haritasına bakıp seviniyorum o zaman. Hep 50cm üstü veriyodu. Madem. Tam sonuç veremiyorum biz niye ona bakıyoruz Hocam.

Hocam demek istediğim ordaki görüntü sadece fikir verir ben kar haritasından konumum adına hep 10 cm civarı kesiyorum

Tothenamadı

• Nasıl yani ben günlerdir boşunamı kar haritasına bakıp seviniyorum o zaman. Hep 50cm üstü veriyodu. Madem. Tam sonuç veremiyorum biz niye ona bakıyoruz Hocam.

Ek olarak can abinin paylaştığı haritalar yağacak kar miktarını gösteriyor tutacak değil (doğru mudur CAN abi)

Tothenamadı

• Millet ne bekliyor ki her güncelleme sonucu herkes ağlıyor. 10-15 cm yağsın benim için iş görür. 70-80 cmleri mi bekliyorsunuz?

• Millet ne bekliyor ki her güncelleme sonucu herkes ağlıyor. 10-15 cm yağsın benim için iş görür. 70-80 cmleri mi bekliyorsunuz?

Kesinlikle haklısınız hocam. Baştan beri kar haritalarına bakıp gaza gelip 1 metre bekleyen varsa zaten çok üzülecek 10-20 cm yeter artar bile.

:kralice:

• Resmi Gönderi

Sana kalmadım abi. Teşşekürler

Bu yazdığından sonra ben de seni sitede hiç barındırmama kararı aldım. Önceki sistemlerde de aynısını yaptın, gelip sürekli aynı soruyu sorup sorup sonra sağdan soldan milletin ne yazdığına bakıp benim tahminimi sorguluyorsun. Benim sana nasıl saygım olmasını bekliyorsun ki bunun karşılığında. Bir de bencilce ve pişkince davranmaz mı? sitemizde bulunan can ciğer üyelerimiz ile aynı ortamda bulunman bile midemi bulandırıyor açıkçası. Sana güle güle diyorum ve iyi akşamlar diliyorum. Bir daha görmeyeyim geldiğini :)

• Arkadaşlar zamanı gelince yakın vade tahmini yapılacaktır. CAN hocamız bunu her zaman yapıyor. Sabır gösterip, takip ediniz lütfen. Öküz'ün altında buzağı aramaya gerek yok.

• Kar haritasını beğenmeyen net söylüyorum doyumsuzdur ve şükür etmeyi bilmiyordur kimse kusura bakmasın. Bu kar miktarlarını her sene her sistemde göremezsiniz bunu da not olarak belirteyim

• Kar haritasını beğenmeyen net söylüyorum doyumsuzdur ve şükür etmeyi bilmiyordur kimse kusura bakmasın. Bu kar miktarlarını her sene her sistemde göremezsiniz bunu da not olarak belirteyim

Keşke her sene böyle yağışlar olsa. Su sorunu diye bişey kalmaz

Ağzına sağlık Hocam.