Sohbetimiz Bol Olsun! - Şubat 2021

• Resmi Gönderi

Günaydın

oklüzyon cephede yağışlar nasıl oluyor?

Hayırlı Sabahlar hayırlı günler hayırlı sistemler hayırlı karlar her şeyin hayırlısı sizlere ile olsun .

Bayağı hayırlı oldu mesaj .

:ıhıhıh:

:kralice:

Selamun Aleyküm arkadaşlar

Aleyküm selam

Aleyküm Selam

Günaydın, Hayırlı ve mutlu günlerimiz olsun inşAllah ❄️

Hayırlı günler :hs:

Bol karlı günleriniz olsun inşallah.

Tünaydın HS ailesi

İ aksamlar yoğun tipili dakikalardan herkeze

Aleykumselam, hayırlı akşamlar herkese.

Bol kar inşaallah tüm yurt genelinde

• Resmi Gönderi

mavi3434

Buradan yazalım mı

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• yazacak bır sey yok sınan hocam.ben gereklı kısıye dusuncelerımı yazdım .saygılar selamlar

• Artık yavaş yavaş mevsim normalleri değerleri yükselmeye başlar

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• Yine bol keseden muhabbete dönmüş burası. Madem inanmıyorsunuz neden bakıyorsunuz gfs nin 300 saat sonrasına. Model karalama sayfası değil burası. Yallah sohbet sayfasına.

Bu ne biçim bir üslup. Yorumlarımız espri niyetliydi. Şaka da mı yapmıyalım ? Yallah ne demek ya. Ben de sizi nazik biri sanırdım.

• Resmi Gönderi

Bu ne biçim bir üslup. Yorumlarımız espri niyetliydi. Şaka da mı yapmıyalım ? Yallah ne demek ya. Ben de sizi nazik biri sanırdım.

Yallah: HAYDİ, KALK, YÜRÜ, UZAKLAŞ?VARMI BUNLARIN İÇİNDE KÖTÜ BİR KELİME? Yallah kelimesini bende espri amaçlı kullanmıştım. Sadece siz üzerinize alındığınız için yazma gereksinimi duydunuz. Zamanla alışırsınız bu tür esprilere. Yada size böyle hitap edilmesini istemiyorsanız açıkça belirtiniz. Yinede yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın ?

• Yallah: HAYDİ, KALK, YÜRÜ, UZAKLAŞ?VARMI BUNLARIN İÇİNDE KÖTÜ BİR KELİME? Yallah kelimesini bende espri amaçlı kullanmıştım. Sadece siz üzerinize alındığınız için yazma gereksinimi duydunuz. Zamanla alışırsınız bu tür esprilere. Yada size böyle hitap edilmesini istemiyorsanız açıkça belirtiniz. Yinede yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın ?

Sıkıntı yok. Şimdiye kadar kaç mesajım silindi ses çıkarmadım. Çünkü boşuna silinmediğine emindim. mavi3434 dostumun dediği gibi diğer siteleri bu tavırlar yüzünden sevmiyorum. Burası diğerlerinden farklı olarak herkesin dostça konuşabildiği bir yer.Sizin yazdığınız yazı da yanlış anlaşılmayacak gibi değil. Öyle bir amacınız yoksa benim için unutulmuştur ??

• ve bu sistem beni maltepe li olarak mutlu etti (daha doğrusu maltepenin yükseklerinde oturan birisi olarak),sahil tarafımız o kadar şanslı değildi maalesef "/

pazar bütün gün yağışı izledim,pazartesi neredeyse 30 cm" belki daha fazla" bir kar birikimi vardı ve şimdi yine atıştırmaya başladı

herkese huzurlu bol karlı geceler❄

• Resmi Gönderi

Sinan =D =D =D =D

:'D

Yatıcam kendi kendime sürpriz hazırlıyım bari

34 sene önce gibi hatta 25 sene daha yakın 15 sene önce gibi

Radara bakmak istemiyorum

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• bursalılar toplanın ağlayalım 24 saattir kar yağmıyor yağış yok merkez ve doğu kesimlerine :(((

az önce hafif şekilde başladı.

gece bursaya varmı sörpriz mübarek hiç yağmadı :((( yarın nolur

cepheyi zaten alamadık bari dek falan alalım 1 tane dek dahi gelmiyor . çıldırmamak elde değil.

kuru soğuk başka birşey yok

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)