HAVA KÖŞESİ (Coğrafyacının yeri)

• Hocam B.karadeniz adına ne dersiniz hayırlı geceler

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Arkadaşlar öncelikle dönemin zor dönem olduğunu ve mart ayı için tahmin yaptğımızı unutmayalım.Hele Hele bu dönem de ve ülkemize sistem gelmesi için çok sebep ararken hiç de kolay değil işimiz.mart ilk haftası sistemi artık diyagram da da yerini almaya başladı kıyı kesimler için soğuk ve yağışlı iç ve doğu kesimlerimiz için karlı sistem olacaktır.Mart 15 dönemine kadar soğuk taraf ihtimalimiz son günlerde arttı.Doğru oluşumlarla kapanış yapabiliriz ama henüz kış bitmedi takip edilmesi gerek.Biterse buradan ilan ederiz..Mart sonuna kadar iç ve doğu kesimler yoluna devam eder..Karadeniz hala bir tık önde bence kuvvetli salınım olursa orası şanslı

• Kasım ayı pastırma hak ediyoruz demiştik ve o görüntü geliyor..

Kış için genel yorumum yüksek basınç hakimli kararlı ve soğuk bir kış bekliyorum..Zaman yaklaştıkca sistemleri konuşmaya başlarız..

• Resmi Gönderi

Kasım ayı pastırma hak ediyoruz demiştik ve o görüntü geliyor..

Kış için genel yorumum yüksek basınç hakimli kararlı ve soğuk bir kış bekliyorum..Zaman yaklaştıkca sistemleri konuşmaya başlarız..

her seyin bir limiti oldugu gibi sistemlerinde belli bir limiti ortalamasi var ise burak hocam 3 asagi 5 yukari. ve secim sansimiz olsa idi kis mevsimi icin ben sert sistem sansimizi aralik-ocak ve subat ortasi kullanmak isterdim :kardan adam:  

bekliyoruz hocam.