HAVA KÖŞESİ (Coğrafyacının yeri)

• Başın sağolsun kardeşim, allah sevenlerine sabır versin, kendisine rahmet eylesin. Ne zor şey..

• 23 yaşında kuzenimi kaybettim trafk kazası dualarınızı bekliyorum :(

Hocam Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun.. Çok geçmiş olsun başınız sağolsun, Allah sabırlar versin. 🙏😪

• Hocam başınız sağolsun.Rabbim geride kalanlarına sabır versin.

• Başınız sağ olsun kardeşim Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

• Başınız sağ olsun hocam. Mekanı cennet olsun.

:kralice:

• Burak hocam: 22 ocak'ta İstanbul'dan otobüsle Adana'ya gidiyoruz. Bir sorun olur mu sizce?

• Hocam başınız sağ olsun yazılılardan biraz geç fark ettim

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Modellere bi bakayım dedim 2 sistem 23 üne kadar karadeniz de . 23-24 sistemi daha sağlam ardından 1 sistem daha gelebilir şubat ilk haftası daha da ciddi beklentim var yani toplasak 6-7 sistem var diyebiliriz maksimum…Buradan birşey alamazsak takip etmeye değmez artık..Batı avrupa şortları çıkarmış beklerken bizim kar topunu oynamamız gerek..

• Modellere bi bakayım dedim 2 sistem 23 üne kadar karadeniz de . 23-24 sistemi daha sağlam ardından 1 sistem daha gelebilir şubat ilk haftası daha da ciddi beklentim var yani toplasak 6-7 sistem var diyebiliriz maksimum…Buradan birşey alamazsak takip etmeye değmez artık..Batı avrupa şortları çıkarmış beklerken bizim kar topunu oynamamız gerek..

İstanbul Avrupa yakası için umut var mı çoğunluğu Karadeniz mi etkilenecek