HAVA KÖŞESİ (Coğrafyacının yeri)

• Salih nerelerdesin :)Öncelikle izmir izmir diyorsun bi ihtimal 24-25 gibi sana da kar gelebilir ay sonunu bi kenara koyalım

Biliyorum ama abi aysonunu da söyler misin lütfen

• Hafta sonu beklenen sistem 2 bölme halinde bir cuma gecesi diğer pazar akşamı şeklinde arada hafif ısınma ile de gelebilir bu da ihtimaller dahilinde dursun

• 23-24-25-26 hatta 27 sisteminde kıyılar adına içime sinmeyen şeyler var..Diğer iç kesimler de ciddi kar birikimleri olabilir muhtemelen sistem perşembe rayına oturacak

Kıyılar zaten hep sıkıntı. Hele Üsküdar ...

• inşhallah hocam göller bölgesi iç anadolu muhtacız inşhallah ülkece bu kışın bereket alırız bol bol

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen Toca_Tr23 ().

• izmirde yağışlar yok olmuş

yine kar yok izmire

• Burak hocam selam..bati trakya son durum nasil. .detay verirmisin tsk eder. İyi gunler

• açıklama yaparmsn izmire kar bekliyor musun

• Resmi Gönderi

açıklama yaparmsn izmire kar bekliyor musun

Hafta sonunu bekle demişti Burak hoca sanırım Salih.. Sıkıştırma artık,terledik bu havada abim .

• Arkadaşlar heryer kar görecek..Kar görmeyen yer kalmayacak..Önceki afet çıktılarını görüp kötü diyenler 20-30 cm beğenmiyorsa yapacak birşey yok.İstanbul sahil kesimi dahil 15-20 cm kar görecektir..

• Arkadaşlar heryer kar görecek..Kar görmeyen yer kalmayacak..Önceki afet çıktılarını görüp kötü diyenler 20-30 cm beğenmiyorsa yapacak birşey yok.İstanbul sahil kesimi dahil 15-20 cm kar görecektir..

İzmir de 20 cm olurmu abi lütfen cevapla

Hocam silikonun yönü şuan kesinleşti mi ben 50-70 km daha batılı bekliyorum ortalamalara bakıp

Üsküdar merkez olarak asfaltı kapatsın yeter bana. Dek olmasın ama. Dek hiç yaramıyor bize. Gerisi nankörlük olur :)