EREN KISMET SISTEMI

• Hocam ellerine sağlık sırf senin bilgilendirmelerini bekliyordum açıkçası. Bu son güncellemeler ile biraz bozulan sistemin durumu ile alakalı. İnşallah beklenenden daha iyi gelir sistem de 15-20 cm derken belki 40-50 cm olur. Zeytinburnu olarak kıyı kesimde kaldığımızdan dolayı hep sıkıntı çekiyoruz bakalım payımıza ne düşecek bu sefer. İnşallah şöyle güzel bir kar alırız bu sefer.

En kötü yer 20 23 cm kar alacak kıyı kesimler

• Bu konularda pek fazla bilgim olmadığından soruyorum, yerlerde nerdeyse hiç tutmayan bu cıvık kar dan sonra sağlam bir kar görebilecekmiyiz yoksa bu şekildemi devam edecek ?

• Semih hocam öncelikle tebrik ederim.

25 gün öncesinden kontrollü bir şekilde şu an yaşadığımız durumu çok iyi analiz ettiniz.

Tam olması gereken şekillerde bence tahminlerde bulundunuz.

Bazı yorumcular kar yok derken , siz var dediniz.

Bazı yorumcular 87 gibi kar yağacak derken , siz bununla ilgili bir iddia da bulunmadınız.

İnsanları anı yaşamasını söylediniz ve şu anda da bu şekilde ilerliyor.

Sizleri 4-5 senedir takip ediyorum ve tekrar başarılarınızın devamını diliyorum.

• Yarin ogleden sonra dek sartlari olgunlasiyor. Gun icinde sicakliklar 2 3 derecelere cikabilir. Dek aninda muhtemelen 0 ve alti olacak..

Avrupa yakasinin batisi ile bogaz hatti israrli bantlar alabilir. Anadolu yakasida guzel bantlar yakalayacak. Kisacasi tum istanbulda guzel bantlar olacak. Ortu yapmayan bakirkoy kadikoy tuzla gibi sahillerde ortu alacak. Hayirlisi bakalim.

• 25 i sistemi guclu mu hocam yukarda demissiniz de merak ettik

Sistem gelecegini goruyorum ama gucunu bilmiyorum. Yanliz basit bir olusum degil. Eksi 15 ler girse sasirmam. Suan yasadigimiz sistem gecsin belli eder kendini..

• Semih hocam bu gece izmirde kar bekleliyolar sizce ihtimal varmı ltfn cvaplarsnz sevinrm?

• Sistem gelecegini goruyorum ama gucunu bilmiyorum. Yanliz basit bir olusum degil. Eksi 15 ler girse sasirmam. Suan yasadigimiz sistem gecsin belli eder kendini..

Valla hocam orta vadede bozan ecm yi gördük. 2 gün önce 19-20 -21 şubatta neler gösteriyor du dikine bir azor güzel sistem gösteriyordu. büyük ihtimal o dönem doğulu sistem inme ihtimali yüksek izlanda belası ve şişkin azor yüzünden bizim coğrafya %100 temkinli gitmek gerekir.

• Hocam ilk olarak tebrik ederim kayaşehir olarak bence efsaneye yakın bi sistem geçiriyoruz ve daha iki günümüz var sizce yoğun kar almaya devam edermiyiz